Klub je situovaný na pražském Žižkově, kousek od metra B Florenc a přímo u autobusové zastávky Tachovské náměstí. Prostor je po celkové rekonstrukci včetně nové protiskluzové podlahy, ozvučen špičkovým zvukovým aparátem Funktion-One a vybaven nejmodernější technikou. Fotky z proběhlé rekonstrukce najdete v sekci galerie.

Storm je multižánrovým klubem a jelikož je úzce spjat s festivalem Let It Roll, o víkendech patří především elektronické taneční hudbě, v týdnu je naopak prostorem pro koncerty. Podrobný program najdete zde.

K dispozici jsou dvě stage, dostatečný prostor k sezení v hlavním sále, u druhé stage a také v klidové části klubu, kde si můžete v klidu popovídat s vašimi přáteli. V prostoru klubu je velký bar s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů a výborné tankové pivo. Na větších akcích je k dispozici druhý bar, aby se zamezilo frontám.

V celém klubu je WiFi internet zdarma

Na baru přijímáme platební karty

Klub je nekuřácký


PRONÁJEM VIP ROOM PRO VAŠE SOUKROMÉ OSLAVY!

 

Velkou specialitou Storm clubu je VIP room Gold - prostor, který si můžete pronajmout např. pro vaši narozeninovou oslavu. VIP místnost je uzamykatelná a je situována v zadní části klubu poblíž druhého baru a stage. Samozřejmostí jsou pohodlné gauče, table servis a lednička. 

Využijte nyní akční zlevněnou cenu pronájmu!

  • VIP GOLD (kapacita cca 15osob, viz obrázek dole) za 2000 Kč. (původně 4000 Kč)

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na email dave@stormclub.cz

VIP roomKontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas