Klub je situovaný na pražském Žižkově, kousek od metra B Florenc a přímo u autobusové zastávky Tachovské náměstí. Prostor je po celkové rekonstrukci včetně nové protiskluzové podlahy, ozvučen špičkovým zvukovým aparátem Funktion-One a vybaven nejmodernější technikou. Fotky z proběhlé rekonstrukce najdete v sekci galerie.

Storm je multižánrovým klubem a jelikož je úzce spjat s festivalem Let It Roll, o víkendech patří především elektronické taneční hudbě, v týdnu je naopak prostorem pro koncerty. Podrobný program najdete zde.

K dispozici jsou dvě stage, dostatečný prostor k sezení v hlavním sále, u druhé stage a také v klidové části klubu, kde si můžete v klidu popovídat s vašimi přáteli. V prostoru klubu je velký bar s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů a výborné tankové pivo. Na větších akcích je k dispozici druhý bar, aby se zamezilo frontám.

V celém klubu je WiFi internet zdarma

Na baru přijímáme platební karty

Na vstupu přijímáme tyto kryptoměny

      

Klub je nekuřácký


PRONÁJEM VIP ROOM PRO VAŠE SOUKROMÉ OSLAVY!

 

Velkou specialitou Storm clubu je VIP room Gold - prostor, který si můžete pronajmout např. pro vaši narozeninovou oslavu. VIP místnost je uzamykatelná a je situována v zadní části klubu poblíž druhého baru a stage. Samozřejmostí jsou pohodlné gauče, table servis a lednička. 

Využijte nyní akční zlevněnou cenu pronájmu!

  • VIP GOLD (kapacita cca 15osob, viz obrázek dole) za 2000 Kč. (původně 4000 Kč)

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na email dave@stormclub.cz

VIP roomKontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas