News

Tento víkend - páteční Technimatic a sobotní Krafty Kuts

Tento víkend vám do Stormu přivážíme opět velice zajímavé hosty. V pátek potěšíme fanoušky liquid funku a inteligentního drum and bassu, na Authentic Music Night totiž vystoupí britský projekt Technimatic. V sobotu dorazí britská breakbeatová legenda Krafty Kuts. Časové line upy a více info se dozvíte v článku.

Krafty Kuts již tuto sobotu ve Stormu!

Již tuto sobotu zamíří do našeho klubu legenda zlámaných beatů a progresivního zvuku, britský dj a producent Krafty Kuts. Matador taneční scény začínal jako hiphopový a elektro dj a za svou skoro dvacetiletou kariéru ušel cestu od breakbeatu až po ghetto funk. Více se dozvíte v tiskovce :)

Důležité informace před akcí s Wilkinsonem

Dnešní Imagination Festival Warm Up je zcela vyprodán, vstupenky na místě nebudou k dispozici! Prosíme věnujte pozornost článku, kde najdete důležité informace před akcí.

Tuto středu 2K, Honey T, Sebastard, Stuart

Víkend ve Stormu začíná již ve středu! Můžete se totiž opět těšit na pravidelnou dnb party WEDNIGHT, tentokráte s DJs 2K, Honey T, Sebastard a Stuart. Vstup je tradičně zdarma, a mezi 21:00 a 22:00 můžete využít naší akci 1+1 pivo zdarma. Více info se dozvíte v článku.

Tento víkend - páteční X-Massacre Warm Up a sobotní Somersby DNB party

Tento víkend se můžete těšit na oficiální warm up X-Massacre, na který dorazí oblíbený britský raggatek producent VANDAL a francouzský MSD! Prvních 100 návštěvníků dostane ke každému panáku energy drink zdarma.V sobotu se na Somersby DNB party představí česká špička dnb scény - Deadly Viperz (Akira a Anakin), Bifidus Aktif, Suki a další. Vstup na tento mejdan je zdarma! Více info v článku.

Technimatic očima české scény: Co na ně říkají třeba Deadly Viperz?

21. listopadu vystoupí poprvé ve Stormu producentské duo Technimatic (Shogun Audio) na labelové noci českého vydavatelství Authentic Music. Jak britské producenty Technimatic vnímají DJs z české scény se dozvíte ve článku...

Tento víkend: páteční Technik with Niereich (AT) a sobotní a Řezník

Tento pátek se ve Stormu uskuteční již třetí díl úspěšné klubové akce TECHNIK, opět pod taktovkou CODE crew. Hlavní hvězdou tohoto večera bude rakouský techno DJ a producent NIEREICH! V Sobotu vystoupí kontroverzní ŘEZNÍK + SODOMA GOMORA poprvé živě v klubovém prostředí s formací UNDEAD ORCHESTRA (složenou z hudebníků kapel Hentai Corporation a Atari Terror). Časové lineupy ve článku...

Aftermovie z prvních narozenin Stormu!

Sledujte AFTERMOVIE z oslav prvních narozenin klubu Storm, kde zahráli francouzští Dirtyphonics, Forbidden Society, Rido a spousta dalších!

Rakouský Niereich se chystá poprvé do ČR!

Je nám ctí, že u nás ve Stormu můžeme jako první v ČR přivítat „novou krev“ na poli opravdového techna, DJe, jehož letošní vystoupení na techno stage kultovního festivalu Nature One bylo dle recenzí jedním z největších zážitků celé akce. S radostí vám oznamujeme, že hlavní hvězdou tohoto večera bude rakouský techno DJ a producent NIEREICH!

Producent A-Cray a jeho hosté ve středu zdarma

Pravidelné drumandbassové středy ve Storm Club Prague! Doražte na pivko a poslechnout exkluzivní prodloužené sety předních českých DJs! Klub je vždy připraven jako "Storm lounge", což zajistí příjemnější a diskrétnější atmosféru a menší vzdálenost z parketu na bar :) Více informací po kliknutí na článek...

Tento víkend - páteční Rezonance / sobotní Smack Live

Belgicko-holandské duo In-Phase hájící barvy jednoho z největších hardstylových labelů Dirtyworkz přiletí 17. října do Prahy na další Rezonanci. Dalším významným hostem tohoto večera bude drumandbassový producent B-Complex ze Slovenska. Kontroverzní rapper Smack, který se s níčím nemaže a žádný styl mu není cizí vystoupí tuto sobotu LIVE ve Stormu! Těšíme se na vás!

Zveřejňujeme kompletní listopadový program Stormu

Máme pro vás kompletní únorový program Storm Club Prague, ve kterém najdete opět velice zajímavé zahraniční headlinery! Hlavními lákadly budou bezesporu: britský producent WILKINSON, KRAFTY KUTS, PENTA z Ruska, TEDDY KILLERZ, ARIES a TECHNIMATIC! Více info a kompletní seznam akcí naleznete ve článku...

Tuto středu Bass Drop: Furious Freaks + DJ No Cure / vstup zdarma

Pravidelné dnb středy ve Stormu pokračují! Přijďte posedět na pivko anebo pořádně zakalit v kotli. Exkluzivní, prodloužené sety zahrají Furious Freaks a DJ No Cure z Bass Drop. Vstup je samozrejmě zdarma takže nic nebrání tomu, dorazit na drink a protáhnout si kosti na danceflooru!

Tento víkend - páteční Take Control / sobotní DJ Kentaro

Zveme Vás na páteční pokračování oblíbené klubové noci Take Control, na které tentokráte vystoupí oblíbená dvojice OPTIV & BTK, zástupci britského labelu VIRUS! V sobotu ve Stormu budeme mít tu čest vidět jednoho z nejlepších turntablistů, japonského několikanásobného mistra DMC Championship v DJingu a člena legendárního labelu Ninja Tune - DJ KENTARO! Více ve článku...

DMC World Champion DJ Kentaro (JAP) v sobotu ve Stormu

Jeden z nejuznávanějších světových turntablistů a světový DMC šampion, DJ KENTARO z Japonska, zavítá tuto sobotu do Stormu! DJ Kentaro je právem považovaný za jednoho z nejlepších turntablistů součastnosti, který dokáže neuvěřitelným způsobem spojit prvky hiphopu a současné elektronické hudby. Více informací naleznete po kliknutí na článek...