Novinky

  • STŘEDA 04.05. DNB WEDNIGHT W/ N:FORCE
  • PÁTEK 06.05. X-PRESS 2 (UK)
  • SOBOTA 07.05. ŘEZNÍK - KŘEST ALBA ŘÍŠE ZA ZRCADLEM

Program

Středa 04.05. DNB WEDNIGHT w/ N:FORCE

Headlinování pravidelného drum'n'bassového mejdanu se ujme N:FORCE (Let It Roll, Neurofunk will never die). Vstup ZDARMA

Pátek 06.05. Subgate presents Legends @ Storm - X-Press 2 (UK)

V rámci pravidelné noci Dj Subgate presents Legends at Storm, která je tentokrát zároveň warm-up na festival Beats For Love, vystoupí britské legendární duo X-PRESS 2, autoři hitů jako "Lazy" nebo "Muzik".

Sobota 07.05.  Řezník - KŘEST ALBA Říše Za Zrcadlem

Řezník ve Stormu pokřtí svou novou desku a pomůžou mu s tím přední jména české horrorcore scény.

Úterý 10.05. STORM FOOSBALL CUP vol.23

'STORM FOOSBALL CUP vol.23' o PRIZE MONEY 3000 Kč je tady! Přidejte se do hry!

Středa 11.05. Dnb Wednight: VirCZ VS Volume Plus Allnight

Druhý díl projektu “VS Allnight” je tu! Jedná se o pravidelné večery, kde se vždy za pultem objeví rezidentní dj večera VirCZ a jeho host a společně Vás budou bavit drum and bassem celou noc. Těšit se můžete na zajímavé djs a jejich různorodé sety, ve kterých se odrazí všechny odvětví drum and bassu, takže si na své příjde každý. Vstup ZDARMA.

Pátek 13.05. NEUROFUNK Will NEVER Die presents Eatbrain night

Máme velkou čest vám představit další díl Neurofunk Will Never Die, který se uskuteční v pátek 13.5.2016 v klubu Storm! Pozvání přijal maďarský label EATBRAIN, který je se současným neurofunkem úzce spjatý. Čekají nás tři zahraniční jména a jedním z nich je ruský projekt GYDRA!

News

Otvíračka zahrádky tento pátek!

Zveme vás na oficiální otvíračku Storm zahrádky a zároveň na sledování Mistrovství světa v hokeji 2016 na dvou velkých LED televizorech. Oslava začne již ve 14:00 velkou grilovačkou. Grilované dobroty pak budete moci zapít vychlazeným točeným pivkem, domácí limonádou nebo něčím ostřejším z našeho velkého výběru lihovin.

CARTOON - rozhovor

Kde čerpá drum'n'bass objev roku CARTOON inspiraci, co rádi pijí a na co se v Česku nejvíc těší, zjistíš v rozhovoru s jedním z headlinerů páteční UKF Night.

Slovenský raper EGO zkoušel ve Stormu!

Všem dobře známý slovenský raper EGO, člen skupiny Kontrafakt, nedávno vybral pět soutěžících, kteří s ním vyrazí na jeho unikátní turné PARTY RIDE LIVE: PODZEMGANG VOL: II. Minulý víkend s těmito nadanými muzikanty a tanečníky poprvé zkoušel ve Stormu.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas