News

Tuto středu další WEDNIGHT - tentokráte s BASS DROP!

Tuto středu opět pokračováni pravidelné WEDNIGHT! K poslechu a tanci vám zahrají BASS DROP DJs, takže je jasné, že můžete očekávat to nejlepší z bass music! Vstup je samozřejmě zdarma a opět se můžete těšit na happy hours, od 21:00 do 22:00 máme dvě pivka za cenu jednoho!

Tento víkend - Páteční PUSH! a sobotní Řezník!

Program na tento víkend ve Stormu je velice rozmanitý, v pátek nás čeká pohodová deep-techhousová akce PUSH s headlinerem Danielem Stefanikem, naopak sobota bude pořádný nářez, nekompromisní představitel horrorcore Řezník u nás bude křtít své nové album "BateMan"!

Oficiální leták na další Take Control!

Jak už jsme již avizovali, ve středu 07.05. vystoupí na dalším pokračování pravidelné klubové noci TAKE CONTROL oblíbená dvojice CALYX & TEEBEE! Zde je oficiální leták na tuto akci :)

Dnes PUSH! Live stream na BPM DJ TV!

Také se už nemůžete dočkat pátečního PUSH! ve Storm Club Prague, kde vystoupí zástupce COCOON RECORDS - DANIEL STEFANIK? Zkuste zahnat svou netrpělivost dnešním live streamem z kladenského bpm.dj studia spolu s dvojicí rezidentů PUSH!, Da Moonem a Yacubem. Tříhodinový průřez rovným beatem si naladíte od 21.00 hodiny na adrese www.youtube.com/user/bpmonlinetv

Dnes Wednight s BassBeast DJs

Středa, mejdanu třeba! Přijďte dnes na pivko, poseďět a nebo i zapařit na legendární BASSBEAST DJs! Hrát se budde ragga jungle & dnb a vstup je zdarma! Navíc jsme pro vás připravili od 21:00 do 22:00 happy hours, 2 piva za cenu jednoho! Dále akci po celou noc, Millionario - Solera Reserva Especial - prémový rum z Peru, za krásných 70kč!

Fotky z LXRAVE vol.2!

Shlédněte fotoreport z tekno & dnb party LXRAVE vol.2, která proběhla minulý pátek 04.04.! Headlinery byli irský producent Melly a Alifer z Itálie.

Tento víkend - v pátek LXRAVE, v sobotu Authentic label night!

Pátek bude patřit tvrdým beatům, tekknu a neurofunku, pod hlavičkou Luxor Sound Systemu. Sobota bude o poznání klidnější, Authentic music label pokřtí svojí novou desku společně s headlinerem večera, kterým bude RIDO! Těšíme se na vás!

Rozhovor s Ridem, headlinerem sobotní noci Authentic!

Chcete se dozvědět, jak RIDO skládá své tracky, jaké má plány do budoucna nebo s jakým světoznámým producentem chystá spolupráci? Čekujte rozhovor a v sobotu ho přijďte podpořit do Storm Club Prague, kde vystoupí na Authentic Label NIght! VSTUP BUDE ZDARMA!

Tento víkend - Páteční Drumbox a sobotní DJ Smack

Poslední březnový víkend slibuje nadupaný program ve Stormu, páteční Drumbox s oblíbenou rakouskou formací FOURWARD a sobotní grime & dubstep akci s legendou české scény DJ SMACKem! Máte se na co těšit! Více informací včetně časových line upů najdete v newsce.

Rakouští dnb producenti Fourward tento pátek ve Stormu

Poslední březnový pátek se v pražském Stormu rozjede další párty ze série klubových nocí DrumBox! No a koho pro vás zlomená partička Drumbassterds pozvala tentokrát? Jedná se o jednoho ze čtyř rakouských producentů z projektu FOURWARD, takže se těšte na pořádnou melu a pište si do diáře - tento páte - DrumBox - ve Stormu!

Tento víkend: páteční Bash Beats & sobotní Break Art

V pátek do Stormu přiletí brazilští Underdogz, španělský David Moleon a talentovaný Slugos na novou klubovou akci Bash Beats! Nebude chybět ani mohutný domácí support! Druhá Festia stage bude patřit podmanivým beatům v rytmu tech housu a electra. Drumandbassový sobotní speciál v podání BreaArt DJs a jejich hostů. Na tomto mejdanu se VSTUPem ZDARMA si užijete celou řadu známých DJs dnb scény...

2 piva za cenu 1 každou středu ve Stormu

Ve Stormu zavádíme novinku na středeční akce WedNights. Každou středu bude v klubu od 21:00 do 22:00 happy hour. A co to znamená? Znamená to, že když si v této době objednáte pivo, dostanete rovnou dvě, ale platíte pouze to jedno. A jelikož vás chceme ještě více potěšit, zavádíme také akční drinky. Tuto středu bude v akcí koktail Margarita za příjemných 60 Kč.

Středa se vstupem zdarma a DJs Wilda Panda aka W23 & Murte

Tato středeční akce WedNight se vstupem zdarma bude patřit reggae a raggajunglu. Na Wednights vždy hrají vybraní přední DJs a jejich host. Navíc headliner večera vždy zahraje ve speciálním prodlouženém setu, 2 hodiny a víc... Tentokrát se můžete těšit na DJs Wilda Panda aka W23 & Murte.

Časový harmonogram na Žižkovskou noc

Podrobný rozpis kapel a časový harmonogram kdy, kdo hraje, naleznete po kliknutí na tento článek. Program Žižkovské noci u nás ve Stormu začíná již v 17:00. Těšíme se na Vás!