Novinky

  • CARNIVAL 2015 w/ COCOMAN, DR.KARY, WILDA PANDA..
  • REZONANCE HARDSTYLE /w ADRENALIZE (DK) - 7.3.2015 STORM CLUB (PRESENTED BY IMAGINATION)

Program

Pátek 06.03. CARNIVAL 2015 w/ COCOMAN, DR.KARY, WILDA PANDA..

Karnevalová sezóna je tu a ve Stormu nejsme pozadu! To nejlepší z reggae, dancehall, soca, ragga jungle a dnb v podání ostřílených borců na 2 stages :) Speciální karnevalové projekce, dekorace, že Storm nepoznáte a třeba i malování na obličej zadara...

Sobota 07.03. REZONANCE HARDSTYLE /w ADRENALIZE (DEN)

Adrenalize je jeden z nejmladších úspěšných hardstylových producentů, který vydává na labelu Scantraxx. Adrenalize oslavil sve 16te narozeniny jako dj na obrovském Headhunterz eventu - "Hard With Style" v Ziggo Dome před 13 000 návštěvníky. Nesplněný sen se stál rázem splněným a od té doby si zahrál na největších hardstylových festivalech světa jako je Defqon.1, Q-Base, Decibel, Tomorrowland apod.

Středa 11.03. Wednight w/ NEUROFUNK WILL NEVER DIE DJs & guest

Speciální neurofunkové vydání pravidelného středečního mejdanu ve Stormu! Doražte na pivko a poslechnout exkluzivní prodloužené sety předních českých DJs! Klub je vždy připraven jako "Storm lounge", což zajistí příjemnější a diskrétnější atmosféru a menší vzdálenost z parketu na bar :) VSTUP ZDARMA!

Pátek 13.03. Žižkovská noc

Žižkovské bary a ulice se pátou zimu za sebou opět změní na unikátní festivalový svět! Multižánrový klubový festival Žižkovská Noc 2015 nabízí za jedno minimální vstupné dva dny plné hudby, divadla a splnění těch nejtemnějších přání. Hlavní scéna bude u nás, v klubu Storm a dalších více než třicet napříč celý Žižkovem.

Sobota 14.03. Žižkovská noc den 2

Žižkovské bary a ulice se pátou zimu za sebou opět změní na unikátní festivalový svět! Multižánrový klubový festival Žižkovská Noc 2015 nabízí za jedno minimální vstupné dva dny plné hudby, divadla a splnění těch nejtemnějších přání. Hlavní scéna bude u nás, v klubu Storm a dalších více než třicet napříč celý Žižkovem.

Středa 18.03. Wednight w/ jump-up.cz & guests

Pravidelné drumandbassové středy ve Stormu! Doražte na pivko a poslechnout exkluzivní prodloužené sety předních českých DJs! Klub je vždy připraven jako "Storm lounge", což zajistí příjemnější a diskrétnější atmosféru a menší vzdálenost z parketu na bar :) Za mixákem se tentokráte objeví jeden z nejznámějších dnb DJs Bifidus Aktif a jeho hosté. VSTUP ZDARMA!

News

Psytrance projekt Schizoid Bears dorazí do Stormu!

Na předposlední březnovou sobotu si Zero point crew dovolila opět pozvat společně s klubem Storm další zajímavý psytrancový projekt, tentokrát laděný ve forestovém duchu a to holandsko-litevské Schizoid Bears!

Multižánrový týden ve Stormu

Tento týden vás čeká drum'n'bass WEDNIGHT s DRUMBASSTERDS a páteční CARNIVALové veselí, kde odměníme každého návštěvníka s maskou. V sobotu si příjdou na své hardstyle fanoušci, protože vystoupí headliner ADRENALIZE /DK/.

Zeptej se AUDIA na cokoliv

Loňský rozhovor s Audiem měl velký úspěch. Proto nás napadlo, že ho zopakujeme, ale tentokrát necháme otázky ve vaší režii. Více informací a návod jak se ptát najdete uvnitř.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Provoz

provoz@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas