• Authentic Music Label Night w / ICICLE (Shogun Audio, NL)
  • BIFIDUS AKTIF INVITES #2
  • DNB WEDNIGHT w/ DRUMBASSTERDS - Volume Plus

Program

Pátek 30.01. Authentic Music Label Night w / ICICLE (NL)

Na konci ledna jsme pro vás ve spolupráci s Authentic Music připravili další label night se vzácným hostem, zástupcem světoznámého labelu Shogun Audio, holandským producentem Icicle!

Sobota 31.01. Bifidus Aktif Invites vol.2

Bifidus Aktif, jedna z nejvýznamnějších osobností české drum & bassové scény si na svůj rezidentní večírek v klubu Storm vybral nadějné mladé producenty a jako speciální hosta známý český projekt Twisted Minds! VSTUP ZDARMA!

Středa 04.02. WEDNIGHT w/ DRUMBASSTERDS & GUESTS

Pravidelné drumandbassové středy ve Storm Club Prague! Doražte na pivko a poslechnout sety kvalitních djs! Tentokrát si vás do parády vezmou Drumbassterds ve složení: Volume Plus, Skáčko, Feela a jejich host, takže nikdo nebude ušetřen!A koho že si bassterdi pozvali tentokrát? Jedná se o zkušeného DJ a dnb nadšence L'Base. Klub bude připraven jako "lounge", což zajistí příjemnější atmosféru :)

Pátek 06.02. LXRAVE vol.4 w/ MIMANIAC (FR), MAT WEASEL (FR) LUXOR DJs & guests

Připravili jsme pro vás již čtvrté pokračování LXRAVE party, která se bude konat v pátek 06/02 ve Stormu.Vždy jsme vám na tento mejdan přivezli zajimavé hosty a ani tentokráte tomu nebude jinak. Prvním headlinerem bude všem dobře známý mistr mašinky zvané Yamaha7000 - MAT WEASEL a druhým zástupce labelu Astrofonik, francouzský producent MIMANIAC! Druhá stage bude již tradičně patřit neurofunku.

Sobota 07.02.	Benefit LET IT ROLL WARM-UP w/ PIXIE, SUKI, THIEW & more

Benefiční Let It Roll warm-up podpoří humanitární organizaci Chance4Children. Pomáhejte společně s námi!

Středa 11.02. Wednight w/ BASS DROP Djs

Pravidelné drumandbassové středy ve Storm Club Prague! Doražte na pivko a poslechnout exkluzivní prodloužené sety předních českých DJs! Klub je vždy připraven jako "Storm lounge", což zajistí příjemnější a diskrétnější atmosféru a menší vzdálenost z parketu na bar :) Za mixákem se tentokráte prostřídají projekty No Cure & Furious Freaks. VSTUP ZDARMA!

News

Víkend velkých jmen je tu, těšte se na nálož dnb a dubstepu

V pátek si příjdou na své příznivci drum'n'bass muziky i dubstepu. Na hlavní stage si můžete vychutnat jednoho z nejrespektovanějších producentů electronické hudby ICICLE (NL) a druhé stage dubstep mistra všech bas STENCHMAN (UK). Na sobotu si BIFIDUS AKTIF pozval nové nadějné české djs, tak si přijďte poslechnout, co jste ještě neslyšeli.

Předprodej na AUDIO za skvělých 150kč zahájen!

Early bird vstupenky na RAM Night Warm Up s Audio (limitovaná edice 100ks) již v prodeji v síti Ticketportal za 150kč + poplatek! Poté budou vstupenky zdražovat a předpokládáme vyprodání, tak neváhejte s koupí.

Svezte se z Icicla ve Stormu taxíkem zadarmo

Není nic horšího, než jet v uplný vyndanosti z mejdanu hromadnou dopravou. Všichni to moc dobře známe. Ve spolupráci s projektem Liftago jsme proto připravili akci, díky které můžete využít promokód v ceně dvou set korun. Cokoliv do této částky je zdarma, případný přebytek doplácíte.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Provoz

provoz@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas