News

Tento víkend - páteční hardcore a sobotní dnb zdarma!

V pátek se bude Storm otřásat v základech, čeká nás totiž poslední a nejtvrdší warm up na letošní letní Let It Roll festival - Madhouse stage! Těšte se na nejúspěšnější český hardcore projekt HUNGRY BEATS, jejich kolegy z Prague Nightmare a další!. V sobotu jsme pro Vás připravili dnb mejdan, kde se predstaví legendy scény Pixie a Bifidus Aktif. Vstup na obě akce zdarma!

Tuto středu dnb středa - Djs Suki & Snookey!

Pravidelné středy ve Stormu pokračují i v létě! Přijďte na pivko na zahrádku, která je otevřena každý den již od 15:00, poté můžete pokračovat od 21:00 dole v klubu, kde vám hlavní představitel Let It Roll festivalu Suki a sympatická DJka Snookey zahrají drum and bassové sety! Vstup je samozrejmě zdarma!

Tento víkend LIR Warm Upy - Pátek Mind Vortex, Sobota Rido, Philip TBC..

Tento víkend jsme pro vás připravili dva warm upy na letní lIR, který se nezadržitelně blíží! V pátek se můžete těšit na Main Stage Warm Up, kde vystoupí oblíbený britský projekt MIND VORTEX, zástupci labelu RAM! V sobotu bude zahřívačka na Red bUll TOur bUs, který bude na LIRu vůbec poprvé. Zahrají na něm dva nejznámější čeští producenti - RIDO a PHILIP TBC. Vstup bude zdarma!

Tuto středu Substance-D & Bifidus Aktif aka Bioactive!

Tato středa bude patřit bass music, na pravidelné akci WEDNIGHT zahrají exkluzivní prodloužené sety Dave z úspěšného projektu Substance-D a Bioactive aka Bifidus Aktif! Začíná se již ve večerních hodinách na zahrádce, kde se můžete posilnit dobrotami z grilu a poté se ve 21:00 přesuneme dolů do klubu, kde propukne pořádný mejdan! VSTUP ZDARMA!

Tento víkend - páteční techno LIR Warm up, sobotní koncert Loka a dnb party s Furious Freaks!

Tento víkend bude ve Stormu pořádně nabušený! V pátek se můžete těšit na techno warm up na CODE stage letního Let It Rollu se vstupem zdarma! V sobotu od 21:00 vystoupí japonská kapela LOKA a poté ve 23:00 začne drum and bass mejdan s Furious Freaks, na který je také vstup zdarma! Těšíme se na vás!

Pixie a jeho hosté tuto středu ve Stormu!

Jak je již v našem klubu zvykem, středeční večer bude patřit pravidelné akci WEDNIGHT! Tento týden si budete moci poslechnout jednoho z nejuznávanějších DJs,několikanásobného vítěze ankety Czech Drumandbass Awards a zakladatele T2B sound systemu - Dj Pixieho! Pixie si k sobě ještě přizval další legendu české dnb scény - DJ Riche z Bass Beast crew a mladého nadaného Dj Halbaxe! VSTUP ZDARMA!

Tento víkend - páteční Bass Drop a sobotní Drumandbass night!

První prázdninový pátek se připrav na další BASS MADNESS ve Stormu! Celá tahle akce je warm up Bass Drop stage na nejlepšim tuzemskym festivalu Let It Roll ! Sobotní dnb noc bude pod taktovkou největšího hudebního portálu na poslech a stahování Dj setů v Čechách! Vstup zdarma!

Tuto středu Bifidus Aktif a Mr.Happy ve Stormu zdarma!

Pravidelné středy ve Stormu pokračují i v létě! Přijďte na pivko na zahrádku, která je otevřena každý den již od 11:00, poté můžete pokračovat od 22:00 dole v klubu, kde vám Djs Bifidus Aktif a Mr.Happy z BreakArt crew naservírují to nejlepší z drum and bassu! Vstup je samozrejmě zdarma!

Tento víkend - páteční DNB Rodeo a sobotní Summer Session Warm Up

Poslední červencový víkend ve Stormu bude patřit oslavám příchodu prázdnin, v pátek potěšíme příznivce drum and bassu, na tradiční DNB Rodeo dorazí slovenský producent B-Complex! Sobota bude patřit hardtechnu, opět dorazí host ze Slovenska a to Dj a producent Sepromatique. Více informací se dozvíte v newsce!

Fotky z LIR warm upu s The Upbeats!

Fotky od ze skvělého warm upu na letní Let It Roll, kam dorazil zahrát projekt The Upbeats! Po celou noc byla skvělá atmosféra, Dylan z The Upbeats si party nemohl vynachválit.Děkujeme!

Tento víkend - páteční LIR warm up s The Upbeats a sobotní Hoofbeats!

Tento víkend bude patřit všem příznivcům drum and bassu! V pátek se můžete těšit na neurofunkový warm up na Let It Roll, na který dorazí velice oblíbený novozélandský projekt THE UPBEATS, v sobotu přivítáme ve Stormu moravskou partičku Hoofbeats v čele s Gasmask71! Více info včetně časového line upu naleznete v newsce!

Oslavte konec školního roku ve Stormu na DNB Rodeo!

Konečně se blíží nejlepší část roku pro všechny školou povinné - prázdniny! No a to se musí jak se patří oslavit! Připravili jsme pro vás tedy další pokračování oblíbené klubové noci DNB Rodeo, na kterou přijal pozvání slovenský producent B-COMPLEX, zástupce světoznámého labelu Hospital! Vstup bude do desíti zdarma!

Tento víkend - páteční grime a sobotní house party

Páteční večer ve Stormu bude patřit velkému grime clashi LORD OF THE MICS, který se vůbec poprvé bude konatk v Praze! Sobota bude urřená příznivcům house, tech-house a techna, čeká nás SUPREME PARTY se vstupem zdarma!

Fotky z otevíračky nové Storm zahrádky!

Zkoukněte fotky z dvoudenní otevíračky nové zahrádky klub Storm!

Od příštího týdne polední menu na zahrádce!

Minulý víkend proběhla slavnostní otevíračka nové zahrádky, kterou pro vás stále vylepšujeme. Probourali jsme nový vchod přímo z vítkovské cyklostezky, vylepšili jsme design a hlavně připravili nové polední menu! Více info v newsce!