Novinky

  • SOBOTA 29.08. DESÁTÉ PRAGUE GOTHIC TREFFEN

Program

Sobota 29.08. Desáté PRAGUE GOTHIC TREFFEN

Přijďte si poslechnout ELECTRO-GOTH hudbu na gothic párty

Středa 02.09. DNB WEDNIGHT: KU*RVA ZASE ŠKOLA EDITION

Doražte na pivko, produpat kecky a poslechnout exkluzivní prodloužené sety předních českých DJs. Tentokrát to bude hodně hrubý, můžeš se těšit na nový koncept: NEURO vs JUMP UP !!!

Pátek 04.09. Babí Léto ve Stormu - IN THE SKIES (SK), MAYLA (SK) & NIKA77, IM CYBER, EST3R

Od 4.9. do 11.9.2015 jsme pro vás připravili koncept BABÍ LÉTO VE STORMU, kde se vám za mixážním pultem představí pouze zástupkyně něžného pohlaví. Pilotní akcí tohoto projektu bude deep/tech/house party s předními českými a slovenskými DJs.

Sobota 05.09. SPOJUJE NÁS DNB !! vol. 1

Přínášíme Vám první oficiální party Facebookové skupiny Spojuje Nás DNB !!. Tato Facebook group zaměřená na oblíbený žánr Drum & Bass má již přes 3600 členů, vyvíjí se a rychle roste jak do krásy, tak do kvality.

Středa 09.09. 	 Babí léto DNB Wednight w/ BABE LN, Little k8 & guests

Ve středu 9.9. se můžete těšit na českou dnb ikonu, jednu z prvních Djek v Čechách - BABE LN! Sekundovat jí bude neméně zkušená LITTLE K8.

Čtvrtek 10.09.  Babí léto film & lounge ve Stormu!

Zveme vás na čtvrteční Storm lounge v rámci projektu BABÍ LÉTO VE STORMU. Večer vám zpříjemníme tématickým filmem režiséra Saši Gedeona "Indiánské Léto", s Tatianou Vilhemovou v hlavní roli.

News

Soutěžte o lístek na ROCK FOR CHURCHILL ZDARMA

Tento pátek můžete ve Stormu vyhrát vstup na oba dva dny hudebního festivalu ROCK FOR CHURCHILL! Pro více informací čtěte dále...

Setkání s JUNE MILLER (Ram Records, UK)

Chcete se setkat s pátečními headlinery JUNE MILLER a udělat si s nimi fotku, podepsat vinyl, vstupenku, triko nebo prohodit pár slov? Máte možnost! Podrobné informace najdete v článku...

Ukaž appku na JUNE MILLER a máš vstup na FRENKEEho zadarmo

Přijď v pátek na JUNE MILLER, ukaž u vstupu, že máš Storm mobilní aplikaci a ke vstupence dostaneš druhou na FRANKEEho zdarma.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Provoz

provoz@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas