Novinky

Program

Neděle 02.08. LET IT ROLL OFFICIAL AFTERPARTY AT STORM CLUB

Oficiální afterparty po letním Let It Roll festivalu proběhne v neděli 2.srpna ve Storm Club Prague! Můžete se těšit na Let It Roll DJs a jejich speciální hosty.

Středa 05.08. DNB WEDNIGHT w/ TRIMLESS & Guests

Tentokrát je sředeční noc pod taktovkou dje Trimlesse a jeho hostů - Masto Crew, Zakilo, Prase, Gaaw, Hrounex. Celá noc bude směrováná hlavně na tvrdší stránku drum & bassu.

Pátek 07.08. DNB RODEO W/ TEMPER D (Viper, Offkey, GanjaTek - UK)

Dámy a pánové, 8.srpna vás opět zveme do Storm arény na další DNB RODEO! Hlavním matadorem bude tentokráte britský producent a hlavně výborný DJ Temper D, majitel labelu Temper D productions!

Pátek 14.08. JUNE MILLER presents

JUNE MILLER - v současnosti jeden z neprogresivnějších projektů britského labelu RAM Records vám v půlce srpna ve Storm Club Prague představí své nové album "Robots & Romans"!!!

Sobota 15.08. BASS BALL w/ Volume Plus, Skáčko, Gasr, Reprospekt, Beatspot

Pro zapálené fandy pořádných zlámanin připravila Reprospekt crew ve spolupráci se Storm Club Prague další unikátní zápas v BassBallu!

News

  Speciální otvírací doba během festivalu LET IT ROLL

Storm klub bude tento pátek a sobotu uzavřen z důvodu pořádání festivalu LET IT ROLL. Na neděli jsme si pro vás připravili speciální AFTERPARTY se zahraničním line-upem a vstupem ZDARMA (s LIR páskou, bez ní za férových 50 kč). Zahrádka pojede každý den.

Setkání se MIND VORTEX (RAM RECORDS, UK)

Chcete se setkat s pátečními headlinery MIND VORTEX a udělat si s nimi fotku, podepsat vinyl, vstupenku, triko nebo prohodit pár slov? Máte možnost! Podrobné informace najdete v článku...

Setkání se SPECTRASOUL (UK)

Chcete se setkat s pátečními headlinery SPECTRASOUL a udělat si s nimi fotku, podepsat vinyl, vstupenku, triko nebo prohodit pár slov? Máte možnost! Podrobné informace najdete v článku...

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Provoz

provoz@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas