Novinky

Program

SOBOTA 22.10. MC Coppa (Hospitality afterparty)

Zveme vás na nadupaný sobotní dnb mejdan, kde vystoupí MC Coppa feat. Deadly Viperz (aka Akira & Anakin), Madface a další...

Pondělí 24.10. INQUISITION & ROTTING CHRIST

Kolumbijsko-americká black metalová kapela INQUISITION se v rámci „Bloodshed Rituals European Tour“ vrací do České republiky ve spojení s tvrdými řeckými bratry ROTTING CHRIST! Opět předvedou masivní koncertní akt za podpory nadcházejícího alba, které natáčejí v legendárním London Bridge Studiu v Seattlu, kde své desky nahrávali také Alice in Chains a Queensryche.

ÚTERÝ 25.10. DNB ALLNIGHT

Třetí díl projektu “VS Allnight” je tu! Jedná se o pravidelné večery, kde se vždy za pultem objeví rezidentní DJ večera VirCZ a jeho host a společně Vás budou bavit drum and bassem celou noc. Těšit se můžete na zajímavé djs a jejich různorodé sety, ve kterých se odrazí všechny odvětví drum and bassu, takže si na své příjde každý. Vstup ZDARMA.

STŘEDA 26.10. DNB Wednight w/Upfockerz & more

Na třetí říjnové DNB Wednight zahrají DJs Upfockerz, N.E.D, Estewes a Crespo. Vstup tradičně ZDARMA.

ČTVRTEK 27.10. Sam Paganini

Na podzimní Technik techno párty přivítáme italského Sama Paganiniho (Drumcode / Cocoon / Plus8). Doporučujeme včasný nákup vstupenek v předprodeji.

PÁTEK 28. 10. Urban Scalp: Horror edition w/ RIDO

Ve spolupráci s oblíbenou partičkou Urban Scalp přinášíme do Stormu dnb DJe Rida, který zde představí své nové album Rhythm of Live. Se vstupem z Drop That máte vstupné zdarma. Kostýmy s sebou!

News

22.10. SETKÁNÍ S MC COPPA

Setkejte se se sobotním headlinerem Hospitality afterparty v klubu Storm. Udělejte si fotku, nechte si podepsat vstupenku, triko nebo prohoďte pár slov. Máte jedinečnou možnost!

ONE WORD Interview w/ Computerartist

V dnešní uspěchané době není moc času na dlouhé čtení. A tak jsme Markovi Vehovskému aka Computerartist dali za úkol na naše otázky odpovědět ideálně jedním slovem. Jak se s tím popral? Posuďte sami.

SETKÁNÍ S HEADLINERY Neurofunk Will Never Die

Setkejte se s pátečními headlinery Neurofunk Will Never Die v klubu Storm. Udělejte si fotku, nechte si podepsat vstupenku, triko nebo prohoďte pár slov. Máte jedinečnou možnost!

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas