News

Tento pátek dopíjíme bar zahrádky Storm

Léto je pomalu u konce a nová zahrádka klubu Storm 19.září ukončuje svůj každodenní provoz. Srdečně Vás tedy zveme na slavnostní zakončení tzv."dopitnou" :) Můžete se těšit na speciální ceny vybraných drinků, o muziku se postarají ostřílení DJs Bica (Inside Kru) a Goldstar (Eta Djs). Po desáté hodině se poté mejdan přesune dolů do klubu, kde bude pokračovat do ranních hodin! :)

Kanadská dubstepová ikona Datsik tuto středu ve Stormu

Kanadská dubstepová ikona DATSIK vystoupí poprvé v ČR, ve Stormu! O support se postarají Bass Drop DJs ve složení Hlava, Low Tact, Woostep, Ollie Torr, S-BisH, Tezet MagNet a nadějný český producent Merak, který má za sebou několik úspěšných releasů. Na druhé stage, která bude patřit liquid funku & drum and bassu, se představí DJs Blofeld, Fallen Geminy, Furious Freaks, No Cure, Sufuski.

Tento víkend - páteční Danny Byrd / sobotní Mr.Roll, W23 & Roccaflex

Páteční warm up na letošní HOSPITALITY PRAGUE se zástupcem Hospital Records. Headlinerem této zahřívačky bude legendární britský producent DANNY BYRD! V sobotu se můžete těšit na reggae / dancehall mejdan v podání pražských selektorů Mr.Roll, W23 a Roccaflex.

Středeční DJ Bifidus Aktif a hosté

Pravidelné dnb středy ve Stormu pokračují i po prádninách! Přijďte na pivko na zahrádku, která je otevřena každý den již od 15:00, poté můžete pokračovat od 21:00 dole v klubu, kde vám Bifidus Aktif a jeho hosté zahrají exkluzivní prodloužené drumandbassové sety! Vstup je samozrejmě zdarma!

Vstupenky na 1.narozeniny Stormu v prodeji!

O víkendu 3-4.10 slavíme první narozeniny klubu! V pátek dorazí popřát světoznámý projekt Dirtyphonics, v sobotu Forbidden Society, Rido, Qo a další! Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketstream, více se dozvíte v článku!

Tento víkend - páteční DNB Rodeo, sobotní koncert kapely 3Logit

Na první poprázdninový víkend jsme pro Vás připravili zajímavý program! Dnes to bude pokračování legendární klubovky DNB Rodeo, na kterou přijal pozvání slovenský producent L PLUS, zástupce labelu Technique! Sobotní noc bude patřit originální UV show elektronické kapely 3logit a následné party s Beatspot DJs! Těšíme se na Vás!

Dnes čtvrteční party Loading Weekend s Code & Push DJs!

Dnes další pokračování pravidelných čtvrtečních parties LOADING WEEKEND! Tentokráte se můžete těšit na rovné beaty v podání CODE & PUSH DJS! Vstup samozřejmě zdarma!

Dnes One Way (Let It Roll PL) & Spontal crew

Dnes pokračování tradiční středeční party WEDNIGHT, na které tentokráte zahraje energická polská dvojice ONE WAY, zástupci Let It Roll bookingu! Doplní je Spontal Crew a Sin Eater. VSTUP ZDARMA!

Trailer a soutěž o vstupenky na house party PUSH!

Za necelý měsíc se v pražském klubu Storm uskuteční další vydání konceptu Push! Tentokráte s berlínským producentem Adamem Portem z labelu Keinemusik, na který vás zveme i následujícím trailerem. V článku naleznete také soutěž o volné vstupy!

Tento víkend - páteční PNR Label Night, sobotní Twisted s Ridem!

V pátek potěšíme všechny příznivce trvdých rovných beatů, největší hardcore label Prague Nightmare rozpoutá v pátek v noci pořádné peklo v podobě speciálního 3hodinového set projektu Hungry Beats! Sobota bude patřit drumandbassu a neurofunku, úspěšný český producent RIDO uvádí svou noc TWISTED, na kterou pozval Djs z labelu Authentic!

Tuto středu Dexide & Ozone, ve čtvrtek Mikkim

Tuto středu se opět můžete těšit na pravidelnou dnb party Wednight, kde zahrají dva ostřílení DJs, Dexide a Ozone. Ve čtvtek si budete moci vychutnat exkluzivní prodloužený set českého producenta MIkkima! Klub bude připraven jako "Storm lounge", což zaručí příjemnější a intimnější atmosféru. Na obě akce bude vstup zdarma!

Tento víkend - páteční RFCH Warm Up, sobotní Bifidus Aktif

Tento víkend ve Stormu bude patřit drumandbassu, v pátek jsme pro Vás připravili zahřívačku na patnáctý ročník festivalu Rock For Churchill, v sobotu se můžete těšit na člena Let It Roll bookingu a rezidenta klubu Bifiduse Aktifa, který si k sobě na hlavní stage pozval zajímavé hosty. Na druhé stage proběhne afterparty pátých narozenin partičky Reprospekt! Vstup na oba mejdany je zdarma!

Dnes čtvrteční party Loading Weekend!

Po pravidelných středách jsme pro vás připravili i čtvrteční akce s názvem Loading Weekend! Dnes se můžete těšit na dnb & neurofunk od Djs Bristol Massacre, Mole a Ishimura. Začínáme již v odpoledních hodinách na zahrádce a pak se ve 21:00 přesouváme dolů do klubu :) Vstup je zdarma!

Vstupenky na Datsika v prodeji!

Ve středu 17.9. vystoupí poprvé v České republice kanadská dubstep legenda DATSIK! A samozřejmě kde jinde, než ve Stormu! Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal za 190kč + poplatek prodejce! Doporučujeme včasný nákup, vstupenky budou brzy zdražovat a je také možné, že se brzy vyprodají!

Dnes britský projekt TANTRUM DESIRE!

Dnes proběhne další pokračování legendární klubovky DNB Rodeo, tentokráte s oblíbeným britským projektem Tantrum Desire!Více informací a včetně časového lin eupu se dozvíte v newsce!