Novinky

Program

SOBOTA 24.09. CZECH Rosengart OPEN

Zveme vás na CZECH Rosengart OPEN - ITSF PRO TOUR do Storm Clubu.

Úterý 27.09. Storm 3rd Anniversary: Meeting w/ David Morales (USA)

David Morales, newyorská house ikona a držitel Grammy, vystoupí na konci září v pražském klubu Storm. Vstupenky (včetně VIP sekce) jsou již v prodeji. Doporučujeme včasný nákup ;)

STŘEDA 28.09. Storm 3rd Anniversary: DNB WEDNIGHT

Narozeninové vydání pravidelného drum & bass mejdanu DNB Wednight, na kterém se představí oblíbené partičky Reprospekt, Neurolab a další. Těšit se můžete na všechny polohy dnb, začneme pozvolna liquidem a skončíme u neurofunku toho nejhrubšího zrna. Vstup je již tradičně ZDARMA!

Čtvrtek 29.09. Beardyman live ft MCs LeeN + Serocee

Jeden z nejznámějších beatboxerů světa a mistr zvukových smyček BEARDYMAN se vrací do pražského Stormu a zařadí se tak mezi gratulanty ke třetímu výročí otevření klubu!

Pátek 30.09. Storm 3rd Anniversary w/ The Prototypes, Pythius & Levela

Zveme vás na drum & bassovou oslavu třetích narozenin pražského klubu STORM, které se tentokráte budou slavit od úterý do neděle! V pátek přiletí opět popřát 3 zahraniční headlineři, a to oblíbený britský projekt THE PROTOTYPES, dále PYTHIUS, zástupce respektovaného labelu BLACKOUT, a v neposlední řadě britský jump-upový zabiják LEVELA.

Sobota 01.10. Chris Liberator vs Sterling Moss LIVE

Král UK acid techna Chris Liberator se po roce vrací do Stormu! Tato návštěva bude ale opravdu jedinečná - představí se vám totiž v exkluzivním versus LIVESETU (zahrnující také legendární mašinky Roland 303 a 909) a to se svým kolegou ze stáje STAY UP FOREVER - Sterling Mossem!

News

SOUTĚŽ O DESKU DAVIDA MORALESE A HODINKY G-SHOCK

K příležitosti 3. narozenin klubu jsme pro vás připravili další soutěž. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku, tak do toho!

STORM SLAVÍ 3. NAROZENINY

Doraž na velkolepé oslavy 3. narozenin Storm klubu! O zábavu se postarají zahraniční jména jako je housová legenda David Morales (USA), unikátní beatboxer Beardyman (UK), zástupci drum & bassu The Prototypes (UK), Pythius (NL), Levela (UK) a na závěr pořádná dávka techna od Chrise Liberatora vs Sterling Moss. Pětidenní nálož různých žánrů v kuse, to si nesmíš nechat ujít.

ROZHOVOR s headlinery Oldschool Techno Classics

Při příležitosti párty Oldschool Techno Classics vs. Back To The Roots, která se bude konat již tento pátek ve Stormu, si v redakci techno.cz připravili pár otázek pro avizované vystupující DJs. Jednoduše proto, abyste měli představu, kdo že za těmi gramofony a mixem vlastně stojí. Přejeme fajn čtení!

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas