Novinky

Program

Středa 08.07. DNB WEDNIGHT w/ North Band

Na této středeční noci se Vám předvedou djs převážně ze severu ČR. Můžete se těšit na různé druhy drum and bassu, od Raggajunglu, Mainstreamu a jump-upu až po temný neurofunk, techtep, darkside, crossbreed...

Pátek 10.07.  MIND VORTEX (RAM records, UK) - LET IT ROLL WARM UP

Na oficiální červencový Let It Roll warm up dorazí oblíbený britský projekt Mind Vortex, zástupce světoznámého labelu RAM Records!

Středa 15.07. DNB WEDNIGHT w/ DRUMBASSTERDS & GUESTS

Pravidelné drumandbassové středy ve Stormu! Doražte na pivko a poslechnout sety kvalitních djs! Tentokrát si vás vezme do parády Volume Plus za Drumbassterds a jako hosty si pozval DJs: Mersi, Saym a Pmdr.

Pátek 17.07. NEUROFUNKwillNEVERdie / A-Cray b2b Qo / special CZ edition

Neurofunk neumírá ani v létě!!! Pokud si myslíš, že nás léto nějak zastaví, tak se hrozně pleteš!

Sobota 18.07. LUCKY MOMAG OPENAIR 2015

FREE VSTUP. 18.7. od 15:00 Storm Club Prague. Prostornej venkovní plácek, grilovačka, pokérovaný holky, roller derby exhibice, výstava fotek, Lucky Hazzard hair styling a hlavně volba "BEST MOGIRL 2015", výstava fotek a další doprovodné akce. Více info brzy!

Sobota 25.07. ŽIŽKOV FOOD FESTIVAL

V sobotu 25.07. jsme ve spolupráci s Local Food Market připravili žižkovský festival dobrého jídla a pití. Přijďte ochutnat ty nejlepší delikatesy a dobroty rozličných zemí a chutí. V areálu klubu Storm a jeho okolí se představí ty nejlepší restaurace i prodejci lokálních potravin. VSTUP ZDARMA!

News

Setkání se SPECTRASOUL (UK)

Chcete se setkat s pátečními headlinery SPECTRASOUL a udělat si s nimi fotku, podepsat vinyl, vstupenku, triko nebo prohodit pár slov? Máte možnost! Podrobné informace najdete v článku...

Setkání s PROLIXem (UK)

Chcete se setkat s pátečním headlinerem PROLIXem a udělat si s ním fotku, podepsat vinyl, vstupenku, triko nebo prohodit pár slov? Máte možnost! Podrobné informace najdete v článku...

Spectrasoul nikdy nepodlehli trendům. V červnu budou v Praze

Dříve kralovali minimalistickým polohám drum'n'bassu, dnes jsou z nich šikovní písničkáři. Spectrasoul v Praze hráli všehovšudy jen několikrát a nejnověji se vrací po dvouleté pauze. V rámci turné v pražském Stormu totiž 19. června představí nové album The Mistress.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Provoz

provoz@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas