Novinky

  • DNB RODEO w/ ANNIX (UK) & DRUMBASSTERDS 27.3.
  • CHARGE YOU POSITIVE vol.3 - Ghetto funk night - 28.3.

Program

Sobota 28.03. CHARGE YOU POSITIVE vol.3 - Ghetto funk night

Nutz Records a Storm Club Prague vás zvou na další pokračování ghetto funk večírku CHARGE YOU POSITIVE. Nyní s kanadským headlinerem SUPER GLUE a nabitým českým line-upem.

Středa 01.04. DNB WEDNIGHT & SOUTHERN VISION after party w/ REPROSPEKT

Přijď si posedět, pokecat, popít piváky, zahrát fotbálky, utratit lováky, poslechnout si dnb z perfektního ozvučení a protancovat kecky. Tentokrát je středeční noc pojata jako afterparty projektu ★ SOUTHERN VISION w/ DRUMBASSTERDS & REPROSPEKT & BEATSPOT ★ , který nově vzniká na Jižním městě!

Pátek 03.04. PHILIP TBC INVITES NO MONEY & A-CRAY

První rezidentní noc Philipa TBC přivítá kromě mladých talentů ostravskou stálici - C.Phona z NO MONEY a momentálně nejslibnějšího českého producenta A-CRAYe.VSTUP ZDARMA do 22:00!

Sobota 04. 04 Power Station w/ CHRIS SADLER

Po menší odmlce jsme pro vás připravili další pokračování našeho nepravidelně pravidelného mejdanu POWER STATION :) Tentokráte se můžete tešit na deep & tech-house edition, headlinerem bude legendární britský DJ a producent CHRIS SADLER, který se za mixákem objevuje již od roku 1992!! Druhá stage bude patřit drum& bassu, kde si své sety střihnou hosté z main stage. Vstup zdarma

Středa 08.04 DNB Wednight w/ BLOFELD & MadSax live + guests

Pravidelné drumandbassové středy ve Storm Club Prague! VSTUP ZDARMA! Tato edice bude po delší době patřit deep & liquid subžánrům pod vedením ostříleného DJ Blofeld, kterého na saxofon doprovodí Madsax. Můžete se tak těšit nejen na kvalitní vytříbenou selekci, ale na unikátní hudební zážitek!

Pátek 10.04.  AUDIO (RAM Records, UK) at Storm Club!

Jeden z nejúspěšnějších drum and bassových producentů součastnosti AUDIO, zástupce labelu RAM, vyprodal v lednu 2014 Storm Club. Podle jeho slov to byla akce, na které zahrál jeho životní set! Přijďte tedy na začátku dubna zažít atmosféru, kterou tento borec dokáže svým mixem vytvořit :)

News

CHCEŠ SI ZAHRÁT NA PARTY S AUDIO (UK)?

Máš možnost! Vyhlašujeme DJ kontest o starting slot na RAM NIght Warm UP s britským producentem. Koncept setu je na tobě, ale bylo by vhodné, aby se stylem hodil na začátek party. Kromě hraní na party vítěz získá vstup pro sebe a svůj doprovod. Podrobná pravidla se dozvíš v článku.

BLACK SUN EMPIRE - VYPRODÁNO

Vstupenky na dnešní akci s Black Sun Empire jsou VYPRODÁNY a na místě NEBUDOU! Klub je uzpůsoben pro maximální kapacitu, objednali jsme vstupní koridory, mobilní toalety, bude otevřen druhý vchod do klubu, druhá stage bude připravena jako chillout a na hlavní pořídíme další větráky, které pojedou na maximum. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Soutěž s festivalem Žižkovská Noc o startovné na Storm Foosball Cup

Soutěžte o startovné na čtvrteční Storm Foosball Cup a hrajte o prize money 3000 Kč, lístky na akce do Stormu, trička a mnoho dalšího. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Provoz

provoz@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas