• Let it Roll X-Mas party ve Storm Club Prague
  • Far Too Loud ve Storm Club Prague

Program

Sobota 20.12. Far Too Loud (UK)

Oblíbený britský producent Far Too Loud dorazí na předvánoční party do Storm Club Prague!

Středa 24.12. Xmas DNB Wednight w/ Kan-jacca, Parallel Activity & guest

Speciální štědrovečerní edice pravidelného mejdanu DNB WEDNIGHT! Klub bude opět připraven jako "Storm lounge", což zajístí intimnější atmosféru a menší distanc z parketu na bar :)

Pátek 26.12. Raggajungle Blast w/ Kambo Don aka Raggamuffin Whiteman (BE)

Sváteční ragga junglový mejdan ve Stormu s belgickým hostem Kambo Donem aka Raggamuffin Whiteman. VSTUP ZDARMA!

Sobota 27.12. Charge You Positive Night

Český ghetto funkový label "Nutz Records" vám představuje novou noc, která se ponese v duchu právě zmiňovaného ghetto funku. Přijďte se tedy odreagovat a zapařit. Vstup bude zdarma a každý náštěvník dostane také free welcome drink :)

Středa 31.12. Silvestr DNB Rodeo w/ B-Complex (SK)

Všechny vás zveme na oslavy příchodu Nového Roku do Storm Club Prague! Můžete se těšit na slovenského producenta B-COMPLEX, který vydává své tracky na světoznámém labelu HOSPITAL, celou partičku Let It Roll a jejich hosty.Pokud jste s námi slavili i minulý rok, sami víte, že to byla pořádná bejkárna a že to stálo za to! :)

Pátek 02.01. Titan Records Night w/ A.M.C., Hypoxia & A-Cray

Belgické duo HYPOXIA a náš domácí A-CRAY aktuálně vydávají své pecky na labelu Titan Records. Byli proto vybráni, aby headlinovali druhému pokračování rezidentní noci DJe A.M.C.!

News

Rozhovor s headlinery LIR X-Mas party

Podle vašich dotazů na facebooku jsme vyzpovídali Philipa TBC, Bifidus Aktif a Dje Sukiho, kteří vám dnes nadělí pořádnou dávku D`n`B na speciálním vánočním večírku Let it Roll X-Mas party & Escape Wear 5th Anniversary

Nabitý týden ve Stormu

Tento týden začínáme tradiční středeční Wednight a jedeme každý den až do soboty, kdy jsme vám přivezli anglického FAR TOO LOUDa! Čtvrtek bude ve znamení již čtvrtého Foosball Cupu o super ceny. V pátek se těšte na vánoční LET IT ROLL XMAS party & Escape Wear 5th Anniversary, kde vystoupí Philip TBC, Bifidus Aktif, Suki, Oneway a další se VSTUPEM ZDARMA

Tento víkend - Páteční Revolta Records - Křest desky/ Sobotní Punk-Rock X-mas

Pátek bude patřit uvědomělému „conscious“ hip hopu v podání Revolta Records, kteří křtí album "Pojďme spolu vpřed" od Civila. Na akci vystoupí Dj Marthy a užijete si workoutovou exhibici Seberevolta Praha. V sobotu otáčíme a rozjedeme Punk Rockový koncert Evil Conduct (NL) spojený s legendární akcí Kids and Heroes Punk-Rock X-Mas. Tešte se na špičku české hudební scény.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Provoz

provoz@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas