News

Tento víkend - páteční PNR Label Night, sobotní Twisted s Ridem!

V pátek potěšíme všechny příznivce trvdých rovných beatů, největší hardcore label Prague Nightmare rozpoutá v pátek v noci pořádné peklo v podobě speciálního 3hodinového set projektu Hungry Beats! Sobota bude patřit drumandbassu a neurofunku, úspěšný český producent RIDO uvádí svou noc TWISTED, na kterou pozval Djs z labelu Authentic!

Tuto středu Dexide & Ozone, ve čtvrtek Mikkim

Tuto středu se opět můžete těšit na pravidelnou dnb party Wednight, kde zahrají dva ostřílení DJs, Dexide a Ozone. Ve čtvtek si budete moci vychutnat exkluzivní prodloužený set českého producenta MIkkima! Klub bude připraven jako "Storm lounge", což zaručí příjemnější a intimnější atmosféru. Na obě akce bude vstup zdarma!

Tento víkend - páteční RFCH Warm Up, sobotní Bifidus Aktif

Tento víkend ve Stormu bude patřit drumandbassu, v pátek jsme pro Vás připravili zahřívačku na patnáctý ročník festivalu Rock For Churchill, v sobotu se můžete těšit na člena Let It Roll bookingu a rezidenta klubu Bifiduse Aktifa, který si k sobě na hlavní stage pozval zajímavé hosty. Na druhé stage proběhne afterparty pátých narozenin partičky Reprospekt! Vstup na oba mejdany je zdarma!

Dnes čtvrteční party Loading Weekend!

Po pravidelných středách jsme pro vás připravili i čtvrteční akce s názvem Loading Weekend! Dnes se můžete těšit na dnb & neurofunk od Djs Bristol Massacre, Mole a Ishimura. Začínáme již v odpoledních hodinách na zahrádce a pak se ve 21:00 přesouváme dolů do klubu :) Vstup je zdarma!

Vstupenky na Datsika v prodeji!

Ve středu 17.9. vystoupí poprvé v České republice kanadská dubstep legenda DATSIK! A samozřejmě kde jinde, než ve Stormu! Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal za 190kč + poplatek prodejce! Doporučujeme včasný nákup, vstupenky budou brzy zdražovat a je také možné, že se brzy vyprodají!

Dnes britský projekt TANTRUM DESIRE!

Dnes proběhne další pokračování legendární klubovky DNB Rodeo, tentokráte s oblíbeným britským projektem Tantrum Desire!Více informací a včetně časového lin eupu se dozvíte v newsce!

Tuto středu A-Cray, čtvrtek Beatspot DJs!

Tuto středu se zahraje na pravidelné party WEDNIGHT jeden z předních českých producentů A-CRAY a jeho hosté, kteří od 21:00 rojedou pořádnej dnb mejdan! Ve čtvrtek to bude partička Beatspot DJs a Cybi a těšit se můžete na různé žánry elektronické hudby, jako electro, house nebo drum and bass. Vstup na oba mejdany je zdarma a začíná se již v odpoledních hodinách na zahrádce!

Tento víkend - páteční Muffin Warm Up a sobotní DNB Fever vs Break Art

Páteční večer ve Stormu je vyhrazen pro příznivce reggae , dancehall a ragga jungle, připravili jsme pro Vás oficiální warm up na Muffin festival! Sobotní noc bude patřit drum and bassu, těšit se můžete na "souboj" dvou crew - Break Artu a DNB Fever! Více info v newsce!

Dnes čtvrteční party Loading Weekend se Substance-D!

Od sprna jsme pro Vás připravili pravidelné čtvrteční party LOADING WEEKEND, kde budete mít možnost poslechnout přední české DJs všech možných stylů elektronické hudby kromě drumandbassu, pro který jsou vyhrazeny středeční party WEDNIGHTS! A jak se říká, čtvrtek je malej pátek, tak se přiďte připravit na víkend!! VSTUP ZDARMA!

Soutěž o hodinky G-Shock v hodnotě 4500kč!

Společně s našim partnerem G-Shock jsme pro vás připravili soutěž o hodinky G-Shock GB-5600AA s technologií Bluetooth, originální snapbacks G-Shock a volné vstupy na party DNB Rodeo s Tantrum Desire, která se koná v pátek 15.08.2014! Podmínky soutěže se dozvíte v newsce!

Tuto středu Volume Plus &  Drumbassterds crew!

Pravidelné středy ve Stormu pokračují i v létě! Přijďte na pivko na zahrádku, která je otevřena každý den již od 15:00, poté můžete pokračovat od 21:00 dole v klubu, kde vám VOLUME PLUS a jeho DRUMBASSTERDS CREW, která získala ocenění "Crew Roku" v anketě Czech DNB Awards, nasází pořádné drum and bassové sety! Vstup je samozrejmě zdarma!

Tento víkend - Let It Roll Festival v Benešově a v neděli afterparty ve Stormu!

V pátek a sobotu bude Storm club zavřený, stěhuje se totiž na Let It Roll Festival, kde najdete jak Storm Bar, tak stage (Underworld Zone). A pokud toho za celý víkend nebudete mít dost, v neděli jsme pro vás ve Stormu připravili LIR AFTERPARTY se vstupem zdarma :)

Tuto středu Bass Drop DJs!

Pravidelné středy ve Stormu pokračují i v létě! Přijďte na pivko na zahrádku, která je otevřena každý den již od 15:00, poté můžete pokračovat od 22:00 dole v klubu, kde vám partička BASS DROP naservíruje to nejlepší z bass music! Vstup je samozrejmě zdarma!

Tento víkend - páteční hardcore a sobotní dnb zdarma!

V pátek se bude Storm otřásat v základech, čeká nás totiž poslední a nejtvrdší warm up na letošní letní Let It Roll festival - Madhouse stage! Těšte se na nejúspěšnější český hardcore projekt HUNGRY BEATS, jejich kolegy z Prague Nightmare a další!. V sobotu jsme pro Vás připravili dnb mejdan, kde se predstaví legendy scény Pixie a Bifidus Aktif. Vstup na obě akce zdarma!

Tuto středu dnb středa - Djs Suki & Snookey!

Pravidelné středy ve Stormu pokračují i v létě! Přijďte na pivko na zahrádku, která je otevřena každý den již od 15:00, poté můžete pokračovat od 21:00 dole v klubu, kde vám hlavní představitel Let It Roll festivalu Suki a sympatická DJka Snookey zahrají drum and bassové sety! Vstup je samozrejmě zdarma!