12.5. Smoking Fast Fingers - finále ve Stormu

Už v pátek 12.5. 2017 proběhne ve Stormu regionální pražské semifinále a zároveň i velké finále mistrovství ČR Smoking Fast Fingers. Vše za účasti pěti nejlepších rollerů z Brna, Plzně, Ostravy, Pardubic a samozřejmě i z Prahy. A-Cray, Akira, Bifidus Aktif, Pixie b2b Suki, Volume Plus a Zu vás budou bavit až do rána! Vstup od 18 let & ZDARMA do 23:00.

Smoking Fast Fingers - Praha Finále


Vstup: do 23.00 ZDARMA, od 23.00 50,- Kč

DJs:
A-Cray (Let It Roll)
Akira (Deadly Viperz)
Bifidus Aktif (Let It Roll)
Pixie b2b Suki (Let It Roll)
Volume Plus (Drumbassterdz.cz)
DJ Zu 

Legendární značka cigaretových papírků Smoking vám přináší třetí ročník mistrovství ČR v rolování na rychlost - Smoking Fast Fingers. 
Web: http://fastfingers.cz/
Pravidla: http://fastfingers.cz/pravidla-souteze/
Přihlásit do soutěže: http://fastfingers.cz/prihlasit-do-souteze/

Už příští pátek 12.5. 2017 proběhne v pražském klubu Storm regionální pražské semifinále a zároveň i velké finále mistrovství ČR Smoking Fast Fingers. Vše za účasti pěti nejlepších rollerů z Brna, Plzně, Ostravy, Pardubic a samozřejmě i z Prahy. Pro první tři nejlepší bude připravena hromada věcných cen od partnerů akce! A pozor - absolutní vítěz si odnese price money 10.000 kč a k tomu ještě věcné ceny od partnerů soutěže v hodnotě 40.000 Kč!

Princip soutěže je jednoduchý - v rámci pražského semifinále půjde pouze o rychlost rolování a soutěžící, který sroluje nejrychleji vyhraje a postoupí do následného velkého finále.

Ve velkém finále se utká všech 5 vítězů regionálních kol, princip finále oznámíme až týden před soutěží a možná na finalisty vymyslíme ještě nějaké překvapení! Nicméně je jisté, že vyhrát může jen jeden - takže kdo bude tentokrát?

Ti z vás, kteří mají spíše šikovné prsty, se mohou přímo na místě ve Smoking stánku zúčastnit další soutěže - Smoking Creative Fingers. Zde bude rozhodovat pouze vaše šikovnost a kreativita - fantazii se meze nekladou! Porota vybere tři nejlepší kousky, jejichž autoři si taktéž odnesou hodnotné ceny od našich partnerů.

V rámci soutěže vás čeká taky pořádný mejdan! Tentokrát vás rozseká kompletní česká Dnb špička - DJs: A-Cray, Akira, Bifidus Aktif, Pixie b2b Suki, Volume Plus, které doplní naše krásná rezidentka Dj Zu. 

Přijďte podpořit finalisty a udělat jim pořádnej kotel! A samozřejmě taky parádně zapařit! Už příští pátek se všichni srolujeme ve Stormu v Praze!

12.5. Smoking Fast Fingers - finále ve Stormu

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas