Exotická Anna provede české publikum svými techno rytmy

Krásná a talentovaná Djka Anna s brazilskými kořeny už brzy zavítá do pražského klubu Storm, aby rozvlnila fanoušky v rytmu pořádného techna. Tato exotická kráska získala v loňském roce prestižní cenu Best Breakthrough Artist a to v rámci DJ Awards na Ibize. O jejím talentu se můžete přesvědčit už 2. prosince naživo.

Této talentované producentce se daří ve všem, na co šáhne. Nejen, že produkuje pro respektované labely ale také cestuje po celém světě a zanechává za sebou nesmazatelný hudební zážitek.  

Anna se pohybuje v klubovém prostředí téměř od 14ti let a to díky svému otci, který je majitelem jednoho z brazilských hudebních klubů. Díky tomu nasává klubovou atmosféru a vytváří si povědomí o klubové scéně. Po získání prvotních zkušeností se stěhuje do Sao Paulo, kde se jí podařilo dostat mezi uznávané DJs a začíná produkovat vlastní skladby. Její skladby postupně hrají velikáni elektronické scény a Anna se tak vyšvihla na uznávané světové eventy - jako je Ultra Music Festival v Miami, Amsterdam Dance Event či další eventy po celém světě. 

 

 

O tom, že má tato slečna talent a také velký sex-appeal se můžete přesvědčit už 2. prosince 2017, kdy si ji můžete přijít poslechnout naživo. 

Exotická Anna provede české publikum svými techno rytmy

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas