Marco Bailey tě s novým “TEMPER" LP zavede do jiné dimenze

Belgická ikona techna Marco Bailey si těsně před Vánoci přichystal pro své fanoušky skvělý dárek! Vypustil totiž nové tracky v rámci jeho LP “TEMPER”. Jeho nové skladby si můžete vychutnat těsně před live show, která vypukne už 12. ledna 2018 a to ve Storm Clubu. A že to bude jedinečný zážitek, o tom není pochyb.

Rok 2014 byl pro Marca Baileyho důležitým, protože oslavil čtvrt století na hudební scéně, což už něco znamená. Ve své rodné Belgii je nejpopulárnějším techno DJem a fanoušci jej milují po celém světě. Jeho nezaměnitelný styl a skvělá technika mixování to na každé akci jen potvrzuje.

Co se týče jeho produkce, fanoušci jistě budou znát MB Elektronics z roku 2002 s “Caprioska”. V roce 2004 přišla další deska “Rube Boy”, poté přišlo album “Dragon Man” z roku 2011. Poslední počin z jeho dílny vzešel před čtyřmi lety a to deska “High Volume”. Ještě ten rok nadělil fanouškům osobní zpověď v podobě dokumentu “Marco Bailey”. V současnosti Marco slaví úspěchy se svojí značkou MATERIA, která má svoji domovinu ve Vista Clubu na Ibize. Hraje po celém světě, má svoji radio show a momentálně přináší čerstvou produkci ve formě TEMPER. 

EVENT

Marco Bailey tě s novým “TEMPER

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas