NASTARTUJ PODZIM SE ŽIŽKOVSKÝM BLEŠÁKEM

Tradiční podzimní Žižkovský blešák vypukne už 28. října 2018 a to v hudebním klubu Storm. Na jednom místě se tak těš na cool oblečení, pohodovou music a taky tě čeká občerstvení. Vezmi kámošky a přijď si užít příjemné nedělní odpoledne. Blešák pro tebe pravidelně připravuje Verča, která to vše má pod palcem. Kde ona sama nakupuje a co má nově v šatníku? To se dozvíš v rozhovoru.

NASTARTUJ PODZIM SE ŽIŽKOVSKÝM BLEŠÁKEM

Co všechno najdou návštěvníci na blížícím se Žižkovském blešáku? 

Tak samozřejmě spoustu skvělého oblečení. Mimo second hand kousků, kde sem tam najdete i nové oblečení ještě s visačkou, bude i nespočet doplňků. Šperky, kabelky, boty, kosmetika, atd. A mimojiné vše i vintage oblečení. 

Blešáky jsou populární čím dál tím více. Kde nejčastěji nakupuješ a co tě zaručeně zaujme? 

Já nakupuju tak 50/50. Jak v klasické konfekci, tak i různě po blešácích či stylových sekáčích. Na blešácích je pro mě důležitá atmosféra. Když je mi tam příjemně, jsem schopná tam být i několik hodin a jen se prohrabovat mezi různými kousky. Pokud je tam třeba hodně lidí a nic moc mi ta akce neříká, jen to prolítnu a peláším rychle pryč. Většinou si z těchto blešáků nic moc neodnáším. 

Jaký byl ten nejulítlejší kousek, který sis na blešáku pořídila? 

Před několika dny jsem se vrátila z Paříže, kde to je ráj na vintage módu. Koupila jsem si tam hned tři zimní kožichy, ale jsou super a taky byly za super cenu. Tak jsem to tam nemohla nechat. 

Více podrobností o události nalezneš ZDE: 

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas