Němečtí NEONLIGHT rozsvítí páteční noc ve Stormu

Říká se o nich, že jsou talentovaní, úspěšní, energičtí a hlavně nezastavitelní - nemluvíme o nikom jiném, než o německém projektu Neonlight, které se opět vrací na místo činu a to 8. prosince do pražského klubu Storm. A i tentokrát s sebou kluci přivezou naprosto jedinečný zvuk a nezaměnitelné beaty!

 Dva talentovaní producenti Tobias Jakubczyk & Jakob Thomser, patří v současnosti nepochybně mezi jedny z nejžádanějších dvojic zahraniční drum and bass scény. Jejich společná hudební cesta odstartovala v roce 2009, nicméně hudebně aktivní jsou oba dva pánové již daleko déle. Jejich epická skladba „Wave“ je vystřelila do většího povědomí a zajistila jim tak místo pod labelem Ammunition Recordings. V současnosti má tato dvojice na svém kontě poměrně slušnou fanouškovskou základnu, kromě toho si díky své jedinečné muzikalitě a originalitě zajistili spolupráci s řadou respektovaných labelů - Blackout Music, Bad Taste, Trust in Music či Viper. Energická směsice technicky přesných beatů, fantastické melodie, zlověstné basy a spolupráce s zahraničními labely je vynesla mezi uznávaná a respektovaná jména. Neonlight kromě své produkce, spolupracují s ostatními hudebními velikány a taky se svojí show cestují po celém světě. 

O tom, že to tahle dvojice umí pěkně rozjet, jsme se přesvědčili například na letošním letním festivalu Let It Roll nebo už v minulosti ve Stormu. Pokud jste si je doposud nechali ujít, můžete to napravit už tento pátek. 

 LINE UP 

 NEONLIGHT (GER) 
 PIXIE 
 DEXIDE 
 SNOOKEY 
 NEURO:LAB 
 MELLIFERA 

Němečtí NEONLIGHT rozsvítí páteční noc ve Stormu

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas