Sobotní event Trenýrkárna.cz s ANNOU nabídne kromě nabitého hudebního line-upu i řadu doprovodných aktivit a soutěží.

Tuto sobotu zavítá do pražského Storm klubu charismatická brazilská producentka ANNA ze stáje Diynamic Music. Kromě hudebního zážitku si hlavní partner sobotního eventu Trenýrkárna.cz připravil pro návštěvníky celou řadu doprovodných aktivit, v rámci kterých mohou získat zajímavé ceny a opravdu královsky se pobavit.

 Jak jsme již zmínili v úvodu, tuto sobotu ve Stormu bude kromě nabitého hudebního programu pro návštěvníky eventu připravena take speciální Trenýrkárna.cz zone, kde budou moct soutěžit o zajímavé a hodnotné ceny. Pojďme si tedy shrnout, co všechno vás na tomto mejdanu čeká. Hlavní partner sobotního eventu Trenýrkárna.cz si pro návštěvníky připravil celou řadu doprovodných aktivit, v rámci kterých mohou získat zajímavé ceny a opravdu královsky se pobavit.

 

Turnaj ve fotbálku Trenýrkárny.cz:

 Zájemci o turnaj ve fotbálku se mohou registrovat do pátku 16:00 hodin na emailu lukas@trenyrkarna.cz a nebo v sobotu přímo v klubu do 22:00 hodin

 Start turnaje je plánován na 22:30 hodin.

 Soutěžíme o sud piva a 1000,-Kč voucher na nákup zboží v Trenýrkárna.cz

 

Aktivity v Trenýrkárna.cz zone:

2. stage klubu se v sobotu promění v Trenýrkárna.cz zone, kde se budou moci návštěvníci zúčastnit několika doprovodných aktivit. Za úspěšné splnění úkolů čeká na účastníky aktivit na baru a nebo na jednotlivých stanovištích odměna v podobě drinků.

 

Zahraj si fotbálek proti Wildcats:

 

Vyzvi dvojici svůdných Wildcats na fotbálek a poraž je v této disciplíně!

 

Kolo štěstí s Wildcats:

 

Zatoč kolem štěstí a splň správně svůj úkol.

 

Poměř síly na boxovacím trenažeru proti Wildcats:

 

Poměř svoje síly s Wildcats a ukaž jakou máš sílu. Top BoxBorec vyhraje boxerské rukavice a voucher na 500 Kč, BoxBorka vyhraje 1000 Kč voucher.

 

Obleč trenky Trenýrkárny.cz:

 

 Oblékni si trenky Trenýrkárny.cz v co nejkratším čase.

 

Výherní tombola Trenýrkárny.cz:

 

Trenýrkárna.cz si pro návštěvníky eventu připravila také tombolu o zajímavé ceny, v níž vyhrává každý! Lístky do tomboly si mohou návštěvníci pořídit u hostesek u vstupu do hlavního sálu v klubu.

 

Navíc prvních 200 návštěvníků dostane jako pozornost a milý dárek kromě welcome drinku také vouchery na zboží v Trenýrkárna.cz v hodnotě 200,-Kč a 100,-Kč a slevu 50% na akční drink večera (Finlandia Kokos + cola za 46 Kč).

 

Dále vás čeká speciální stage DJ Trenkyse, který bude sázet jednu hitovku za druhou. Myslíme, že budete opravdu překvapeni, kdo vlastně tento borec je a že s ním určitě budete chtít mít fotku. No a když už je řeč o fotkách, můžete se také těšit na netradiční TrenkoFotoStěnu v prostorách hlavní stage, u které se můžete nechat zvěčnit jedním z našich šikovných fotografů. Náročnějším návštěvníkům budeme moci nabídnout pobyt na naší nuda pláži, pokud se tam tedy dostanete. J

Zkrátka tenhle mejdan bude opravdu stát za to, přijďte se sami přesvědčit již tuto sobotu do Stormu! 

 

 LINE UP  

ANNA /DIYNAMIC, TERMINAL M - BRASIL 

Subgate & Tibiza

JB & Flesh

Dave Substance D

Thin & Thick

TGT Project

 

 

Sobotní event Trenýrkárna.cz s ANNOU nabídne kromě nabitého hudebního line-upu i řadu doprovodných aktivit a soutěží.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas