Techno legenda Toky opráší vinyly už v sobotu ve Stormu

Producent, DJ a často přezdívaný otec slovenské techno scény - DJ Toky - je jméno, které se již řadu let skloňuje ve všech pádech. Jeho jedinečný sound, znamenitou produkci a především vychytanou techniku míchání si budete moci vychutnat už tuto sobotu 16. prosince ve Stormu na Christmas Party Warm Up.

Juraj Tokár alias Toky odstartoval svoji hudební dráhu v roce 1992, kdy jej zvuk rovných beatů doslova očaroval. S vlastní produkcí přichází o několik let později. V 90. letech začínal jako klasický DJ v jednom disco clubu, kde jednou měsíčně začal také organizovat vlastní techno mejdany. Možná si někteří budou pamatovat Tokyho také z éteru, kdy hostoval během radio show Crystal House na dnes již neexistujícím rádiu Ragtime. Poté měl i vlastní pořad na rádiu RMC. Svoji stopu v minulosti zanechal také v undergroundovém klubu U-club - současný Subclub, kde se stal rezidentem. Na svém hudebním kontě má nespočetné množství odehraných show a to převážně také za hranicemi Česka a Slovenska.

 

Zahrál si téměř po celé Evropě, kde jej fanoušci mohou slyšet pod pseudonymem Rumenige pro Label Numb a Antidandruff. Zahrál si po boku světových ikon jako jsou Adam Beyer, Oliver Ho, J. Mills, Umek a řada dalších. Jako jeden z mála Toky v současnosti stále hraje z gramofonů. Používá totiž během hraní Final Scratch díky kterému nabídne posluchačům nevšední zážitek, který musíte vidět naživo!

 LINE UP 

 TECHNO STAGE

TOKY

DŽEJÁR

PIXIE

PAPIK BROTHERS

DRUM & BASS STAGE

  PIXIE

   SUKI

  AKIRA

     BIFIDUS AKTIF

   SNOOKEY

 NEURO:LAB

 

Techno legenda Toky opráší vinyly už v sobotu ve Stormu

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas