V LÉTĚ OTEVŘENO ÚTERÝ - SOBOTA

Na léto jsme si pro vás mimo tradiční středy připravili překvápko - STORM SUMMER LOUNGE aneb pravidelné DNB úterky a čtvrtky se vstupem ZDARMA a to po celé prázdniny!

STORM SUMMER LOUNGE

Po dobu dvou měsíců letních prázdnich jsme pro vás připravili novinku v podobě STORM SUMMER LOUNGE večerů, na kterých vám bude hrát 42 DnB DJs, kteří se uchází o rezidenturu ve Stormu v contestu, který náš klub vyhlásil na toto léto. Po jejich boku budou stát zkušenější DJs, kteří nám pomohou vybrat 12 nejlepších DJs a během večera si zahrají společně s finalisty contestu.

Přijďte si užít pohodové večery a pomozte nám vybrat DJs, které budete chtít slyšet ve Stormu po dobu další klubové sezóny! Nejde nám jen o skill, techniku mixu a subžánr. Hledáme někoho koho to baví, kdo se za mixem se cítí dobře a hlavně někoho, kdo bude bavit vás!

◥ START 22:00 | KONEC 02:00 ◤

Vstup ZDARMA.

V LÉTĚ OTEVŘENO ÚTERÝ - SOBOTA

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas