Středa 01.06. DNB WEDNIGHT w/ BIFIDUS AKTIF

Tradiční drum'n'bassový večírek WEDNIGHT bude headlinovat všem dobře známý BIFIDUS AKTIF, zástupce LET IT ROLL bookingu. Vstup ZDARMA

Pátek 03.06. EDITion33 party

Narozeninový tekno & hardcore mejdan ve Storm Club Prague, na který přijali pozvání přední DJs a producenti v čele s britským králem raggateku VANDALEM!

Sobota 04.06. MORTAL CABINET

Mortal Cabinet, nový hudební projekt, aktuálně nominovaný v českých žánrových cenách Anděl a Břitva sdružuje tři frontmany kontroverzních žánrů, jakými jsou black metal, electronic body music a horror core. Samir Hauser, Řezník a Franta Štorm vytvořili společně se světově proslulým producentem Johnem Fryerem album „Necrotica", která vám 4.června představí ve Stormu!

Neděle 05.06. Žižkovský blešák ve Stormu vol. 3 - OPEN AIR

Již potřetí vás zveme na další pokračování úspěšného Žižkovského blešáku, který se tentokrát uskuteční pod širým nebem! Vše se bude odehrávat na dvorku a na zahrádce před klubem Storm.

Středa 08.06. DNB WEDNIGHT w/ PARALLEL ACTIVITY

Pravidelný drum'n'bassový mejdan, který tentokrát headlinuje DJské duo Parallel Activity. Vstup ZDARMA

Pátek 10.06.  THE UPBEATS (NZ)

EXPLORATION FESTIVAL & IMAGINATION FESTIVAL presents THE UPBEATS (NZ) in Storm Club Prague! ✖ OFFICIAL EXPLORATION OPEN AIR FESTIVAL WARM UP ✖

Sobota 11.06. Back To The Roots / w Bifidus AKTIF b2b AKIRA

Na mejdan Back To The Roots přijali pozvání dva pánové, můžeme říct, přátelé na život a na smrt. V českých luzích a hájích je není třeba představovat, na naší scéně se pohybují dlouhá léta. Dnes už to jsou rozumní pánové :)))), ale stále moc dobře ví, jak rozhýbat plný klub.

Středa 15.06. BADPOINT FASTER w/ VOLUME PLUS

Název této DNB Wednight - Faster vypadá, jako kdyby se měla na akci hrát rychlejší hudba, ale kouzlo Fasteru je v anglickém stylu střídání DJs po 60 minutách. Vstup ZDARMA

Pátek 17.06. DJEDJOTRONIC (Boys Noize Recs, FR)

Djedjotronic, zástupce světoznámého labelu BOYS NOIZE Records, se po několika letech vrací do Prahy!

Sobota 18.06. SPOJUJE NÁS DNB w/ TRIMER (UK)

4. oficiální offline meeting & party oblíbené Facebookové skupiny "Spojuje Nás DNB !!". Se svým zaměřením na oblíbený žánr Drum & Bass má již téměř 6000 členů, vyvíjí se a rychle roste jak do krásy a počtu, tak do kvality. Z online se tak opět stane na jednu noc offline, na kterém prostě nesmíte chybět. Tentokrát poprvé se zahraničními hosty!

Úterý 21.06. STORM FOOSBALL CUP vol.25

Tradiční turnaj ve stolním fotbálku o výhru 3000 Kč a další ceny

Středa 22.06. DNB WEDNIGHT w/ ZAKILO

Jako každou středu, je tu pravidelná drum'n'bassová noc ve Stormu. Tentokrát vám zahraje ZAKILO a jeho hosté. Vstup ZDARMA

Pátek 24.06. ORIGINAL SIN (Playaz, UK)

Jeden z nejznámějších jump-up producentů a představitel prestižního labelu Playaz vystoupí v pražském klubu Storm. O zábavu po zbytek večera se postarají hned dvě crew, které není třeba představovat, a to Bassdrop a Jump-up.cz.

Sobota 25.06. Reprospekt Invite w/ Schooler (Let It Roll)

Storm Club ve spolupráci s pražskými Reprospekt DJs uvádějí pravidelný invite nabušený nehoráznou zlomeninou! Večer pod taktovkou Reprospekt crew, tedy REPROSPEKT INVITE!

Středa 29.06. DNB WEDNIGHT w/ Bass beast

O pravidelný středeční d'n'b mejdan se tentokrát postarají ostřílení profíci - RICH, BASSTIEN & MC JACOB (Skyline)! I přes nabitý line-up zůstává vstup ZDARMA.

Čtvrtek 30.6. Urban Scalp w/ Volume Plus

Na konec školního roku si vezmou mixák pod ruku ti nejpovolanější. Matodor české drum'n'bassové scény VOLUME PLUS spolu s partičkou NEURO:LAB, kteří mají vždy energie na rozdávání!

Pátek 01.07.  Lucca & Orbith / PRIGL Club Tour

Exkluzivní klubová tour největšího jihomoravského tanečního festivalu PRIGL přijíždí také do pražského klubu STORM! Jako hlavní hosté vystoupí stálice tuzemské scény, DJka Lucca a Orbith.

Pátek 08.07.  NEUROFUNK Will NEVER DIE presents AGRESSOR BUNX

Stejně jako minulý rok, tak i tentokrát nás čeká červencový speciál. Kompletní CZ line-up se odehraje v B2B setech, které postupně prozradíme. Na grill jsme pozvali pěkně krvavou porci neurofunku, ukrajinský projekt AGRESSOR BUNX!

Pátek 22.07. OONZ vol.3 w/ BOSS AXIS (DE)

Melodický a groovy - přesně takto by se dal charakterizovat sound dvou německých nadšenců, kteří si od roku 2008 vydobývají místo na výsluní elektronické hudební scény. V pátek 22.července si toto duo budete moci poslechnout na třetím vydání party OONZ!

Sobota 23.07. The Purge #3 w/ more than 40 djs - No Cure B-Day party

Rok se s rokem sešel a "Noucůráci" budou zase o rok starší. Tentokrát se to rozhodli oslavit v krapet větším stylu, prozatím můžeme prozradit jen epickej lineup, datum a místo konání, další lahůdkový detaily budeme přidávat postupně.

Pátek 12.08.  TANTRUM DESIRE (UK)

Tantrum Desire se vrací po roce do pražského Storm Clubu! Legendární britský projekt, který se zasloužil o rozvoj mainstreamové drum & bassové scény především svými peckami jako "Reach", "Body Shot", "Higher" a mnoha dalšími přiletí 12. srpna do Prahy

Pátek 16.09. OONZ - SUPER FLU (DE)

Party OONZ, kterou pro vás připravují rezidenti Adam Cloud a Jan Brachtl, vám v září představí DJskou a producentskou dvojici, která patří k nejvýraznějším postavám deep housu, jsou autory mnoha hitů, které dobyly celý svět a stojí za labelem Monaberry.

Úterý 27.09. DAVID MORALES (USA)

Newyorský producent a DJ David Morales, který vyhrál cenu grammy, vystoupí v pražském klubu Storm.

Úterý 11.10. DESTRUCTION (GER)

Němečtí thrash metalisté DESTRUCTION vydávají po čtyř letech nové album! Od doby vzniku v roce 1982 je novinkové album »Under Attack« v pořadí již dvanáctá studiovka. A to není vše! Společně s DESTRUCTION zahrají také další tři kapely! FLOTSAM&JETSAM (USA), ENFORCER (SWE) a NERVOSA (BRA).

Středa 12.10. MOONSPELL

Kapela MOONSPELL je již řadu let učebnicovou ukázkou dark metalové hudby. Směsice death, doom, black a gothic prvků se prolínají do velmi povedené metalové kompozice, s kterou tato portugalská partička zaujala nemálo metalových fanoušků.

Čtvrtek 20.10. Xavier Baumaxa

Geniální písničkář, skladatel a prostě člověk, který si s ničím a s nikým nebere servítky vystoupí v říjnu ve Stormu.

Pondělí 24.10. INQUISITION & ROTTING CHRIST

Kolumbijsko-americká black metalová kapela INQUISITION se v rámci „Bloodshed Rituals European Tour“ vrací do České republiky ve spojení s tvrdými řeckými bratry ROTTING CHRIST! Opět předvedou masivní koncertní akt za podpory nadcházejícího alba, které natáčejí v legendárním London Bridge Studiu v Seattlu, kde své desky nahrávali také Alice in Chains a Queensryche.

Čtvrtek 17.11. ANNIHILATOR (CAN)

Legendární kanadská thrash/heavy metalová kapela ANNIHILATOR loni vydala své patnácté studiové album »Suicide Society«, které čerstvě po vydání představila v rámci podzimního turné. Bouřlivé přijetí a pozitivní ohlasy na úspěšné album přiměly kapelu vyjet na evropské turné „In The Blood“ podruhé. Tentokrát se ale zastaví i v srdci Evropy.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas