Středa 31.08. DNB Wednight w/ Murte & Houbass

Přijď si užít poslední prázdninový mejdan DNB WEDNIGHT se vstupem ZDARMA!

Pátek 02.09. URBAN SCALP - F★ck off School

VŠE CO BYS VE ŠKOLE DĚLAT NEMĚL A DĚLÁŠ TO! Zápis z třídní knihy ze dne 2. 9. 2016: Z důvodu naprostého chaosu bylo nutno přerušit vyučování a po spuštění požárních hlásičů následně i evakuovat celou školu.

Sobota 03.09. Mind up Session / X.morph, Mouzl Birthday party

V sobotu 3. 9. 2016 proběhne první díl Mind up Session. Přijď posedět, pokecat, popít piváky a panáky, zahrát fotbálky, utratit lováky a protancovat celou noc. Je to jeden z posledních letních mejdanů tak si ho přijď užít společně s námi.

Pátek 09.09. Oldschool Techno vs Back To The Roots DnB

Pamatuješ akce Cosmic Trip, Svojšice, Over There nebo Summer Of Love? Pamatuješ kazety a cédéčka Techno Energy? Říkají ti něco jména jako Surgeon, Regis. Olga & Josef, CJ Bolland, Luke Slater nebo Goldie, DJ Zinc a Aphrodite? Pokud si na všechny otázky odpověděl ANO, nesmíš 9.9.2016 chybět ve Stormu, kde si připomeneme atmosféru parties devadesátých let minulého století.

Sobota 10.9. Basslife w/ Special guest, 6 crews, 20+ DJs

Do Stormu se řítí nová podoba D&B eventů! Místo klasických DJ setů se na první launch edici můžeme těšit na 6 exkluzivních crew setů.

Pátek 16.09. OONZ - SUPER FLU (DE)

Party OONZ, kterou pro vás připravují rezidenti Adam Cloud a Jan Brachtl, vám v září představí DJskou a producentskou dvojici, která patří k nejvýraznějším postavám deep housu, jsou autory mnoha hitů, které dobyly celý svět a stojí za labelem Monaberry.

Neděle 18.09. Sergey Michalok (BY)

Nejpopulárnější běloruský hudebník Sergey Michalok vystoupí v Praze už počtvrté s novým programem. Poprvé v Praze se svým bandem Lyapis-98 (ex. Lyapis Trubetskoy) zahrajou nejlepší hity svoje tvorby za poslední 25 let. Zveme amatéry ska-reggae-rock-pop hudby na koncert do klubu Storm.

Středa 21.09. DNB Wednight w/ No Cure, Cherw & Guests

Tradičně netradiční drum & bassová středa. Přijď si dát pivko, posedět a nebo taky i ZAMIXOVAT! V události na Facebooku vyhlašujeme navíc contest na intro set, abychom dali možnost zahrát si v prestižním klubu i nováčkům!

Pátek 23.09. Sodoma Gomora LIVE!

Sodoma Gomora po delší době opět v Praze! Tentokrát i s živou kapelou UNDEAD ORCHESTRA. Poprvé od svého pobytu v blázinci vystoupí i fanatik HAADES a představí věci z připravovaného alba. Nesmí chybět ani DEAD TEAM, který pokřtí svou desku Nebezpečná Aktivita. Na akci vystoupí i druhá půlka Masových Wrahů MC CURWA. DJs support: ILL RICK & Ba2s.

Úterý 27.09. DAVID MORALES (USA)

David Morales, newyorská house ikona a držitel Grammy, vystoupí na konci září v pražském klubu Storm. Vstupenky (včetně VIP sekce) jsou již v prodeji. Doporučujeme včasný nákup ;)

Čtvrtek 29.09. Beardyman live ft MCs LeeN + Serocee

Jeden z nejznámějších beatboxerů světa a mistr zvukových smyček BEARDYMAN se vrací do pražského Stormu a zařadí se tak mezi gratulanty ke třetímu výročí otevření klubu!

Pátek 30.09. 3rd Anniversary of Storm Club w/ Pythius, Levela & headliner TBA

Zveme vás na drum & bassovou oslavu třetích narozenin pražského klubu STORM, které se tentokráte budou slavit od úterý do neděle! V pátek přiletí opět popřát 3 zahraniční headlineři, z nichž první je velice oblíbený holandský DJ a producent PYTHIUS (Blackout)! Dalším je jump-up mástr LEVELA a posledního se brzy dozvíte, sledujte fb událost. ;)

Sobota 01.10. Chris Liberator vs Sterling Moss LIVE

Král UK acid techna Chris Liberator se po roce vrací do Stormu! Tato návštěva bude ale opravdu jedinečná - představí se vám totiž v exkluzivním versus LIVESETU (zahrnující také legendární mašinky Roland 303 a 909) a to se svým kolegou ze stáje STAY UP FOREVER - Sterling Mossem!

Úterý 11.10. DESTRUCTION (GER)

Němečtí thrash metalisté DESTRUCTION vydávají po čtyř letech nové album! Od doby vzniku v roce 1982 je novinkové album »Under Attack« v pořadí již dvanáctá studiovka. A to není vše! Společně s DESTRUCTION zahrají také další tři kapely! FLOTSAM&JETSAM (USA), ENFORCER (SWE) a NERVOSA (BRA).

Středa 12.10. MOONSPELL

Kapela MOONSPELL je již řadu let učebnicovou ukázkou dark metalové hudby. Směsice death, doom, black a gothic prvků se prolínají do velmi povedené metalové kompozice, s kterou tato portugalská partička zaujala nemálo metalových fanoušků.

Čtvrtek 13.10. Venom INC., Vital Remains, Mortuary Drape, Nervochaos & Desecrator

Do Prahy zavítá ve čtvrtek 13.října opravdu exkluzivní old school - all star sestava a velké legendy v metalovém žánru. Headliner jsou Venom Inc., kteří jsou spojení z best of Venom časů, kdy momentální sestavu čítá legendární trio The Demolition Man (Tony Dolan), Mantas ( Jeffrey Dunn) a Abaddon (Anthony Bray) a v rámci svého evropského tour konečně představí svůj počin „IRON & STEEL“.

Sobota 15.10. Layo & Bushwacka!

Přivážíme producentskou dvojici, kterou je skoro nemožné v současnosti spatřit na jednom pódiu a proto může být 15.10. posledním vystoupením vůbec, kdy je můžete slyšet v exkluzivním společném setu. První polovinou této formace je geniální studiový inženýr – Layo Paskin a druhou pak nespoutaný showman Matthew Benjamin aka Bushwacka!

Čtvrtek 20.10. Xavier Baumaxa

Geniální písničkář, skladatel a prostě člověk, který si s ničím a s nikým nebere servítky vystoupí v říjnu ve Stormu.

Pondělí 24.10. INQUISITION & ROTTING CHRIST

Kolumbijsko-americká black metalová kapela INQUISITION se v rámci „Bloodshed Rituals European Tour“ vrací do České republiky ve spojení s tvrdými řeckými bratry ROTTING CHRIST! Opět předvedou masivní koncertní akt za podpory nadcházejícího alba, které natáčejí v legendárním London Bridge Studiu v Seattlu, kde své desky nahrávali také Alice in Chains a Queensryche.

SOBOTA 12/11 KLANGKARUSSELL

Rakouské producentské duo KLANGKARUSSELL, jejichž nejznámější track Sonnentanz se umístil na předních místech prestižních hitparád, dorazí v půlce listopadu do Stormu!

Čtvrtek 17.11. ANNIHILATOR (CAN)

Legendární kanadská thrash/heavy metalová kapela ANNIHILATOR loni vydala své patnácté studiové album »Suicide Society«, které čerstvě po vydání představila v rámci podzimního turné. Bouřlivé přijetí a pozitivní ohlasy na úspěšné album přiměly kapelu vyjet na evropské turné „In The Blood“ podruhé. Tentokrát se ale zastaví i v srdci Evropy.

Sobota 19.11. Magical Storm w/ Re-Horakhty + headliner TBA

Po delší odmlce zazní ve Stormu opět psytrance! Tento okrajovější žánr taneční hudby má ve Stormu svoje místo a svojí kouzelnou noc - MAGICAL STORM!

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas