STŘEDA 14.12. DNB Wednight w/ HOUBASS

Na druhé prosincové DNB Wednight zahrají Houbass, Blofeld, Saym a R.bass. Vstup tradičně ZDARMA.

PÁTEK 16.12. Zasraný Vánoce ve Stormu w/ Sodoma Gomora

Připravujeme pro vás tradiční horrorcore mejdan plný hanobení vánočních tradic a kvalitní muziky. Sodoma Gomora vám k zas*aným Vánocům nadělí nový CD Multikill a společně s vámi ho na této akci pokřtí.

SOBOTA 17.12. Svojšice & LIR X-mas bash w/ Toky (SK) & Bifidus Aktif

Festival Svojšice & Let It Roll present: SVOJŠICE & LET IT ROLL X-MAS BASH. Těš se na 2 stage - techno & dnb těch nej CZ & SK djs!

STŘEDA 21.12 DNB Wednight & Storm Club Foosball cup

Tradiční středeční dnb mejdan je nově obohacen o turnaj ve stolním fotbálku o výhru 3000 Kč! Vstup na akci ZDARMA.

PÁTEK 23.12. DUCK OUT! w/ Danger /BE/, Matzet /SK/ & Drop Database

Surový, čistě jump-upový rave v podání mladého producenta z Belgie jménem DANGER. Společně s tímto belgickým šílencem vystoupí slovenský producent MATZET (Next:Gen) a severomoravský DROP DATABASE, kteří mají rovněž hezky našlápnuto do světa velkých jump upových producentů.

SOBOTA 24.12. Mind UP Session vol.2 Christmas Editon

Druhý díl drum and bassové noci Mind Up Session se odehraje v krásný čas Vánoc!

NEDĚLE 25.12. Basslife w/ Shyun, Changing Faces and more

Do Stormu se řítí druhá edice BASSLIFE - neuro meets liquid aneb DarkSide of NeuroFunk/Dark D'n'B stage meets High Society - DnB Night stage. BASSLIFE je pro všechny, kteří potřebují bass k životu, kteří jím žijí. Pro všechny, kteří radši polykají hutné zvuky, než večeři a pro všechny, kteří Drum & Bass cítí jako životní cestu.

STŘEDA 28.12. DNB WEDNIGHT W/ JW

Na poslední prosincové DNB Wednight zahrají JW, Cherw, Mustafa, Vircz a Runky. Vstup tradičně ZDARMA.

PÁTEK 30.12. - URBAN SCALP - w/ Forbidden Society

Toto bude mejdan, který bude mít co nabídnout! V rychlém tempu, s jasnou vizí a agresivním ostřím - zkrátka pod taktovkou Forbidden Society.

SOBOTA 31.12. DNB Rodeo Silvestr w/ Pixie, Let It Roll DJs & guests

Blíží se konec roku a to znamená jedno - tradiční silvestrovskou bejkárnu DNB RODEO ve Stormu! Již tradičně se můžete těšit na drum & bass all night long s Let It Roll Djs a jejich hosty, mezi kterými letos nebudou chybět PIXIE, DEADLY VIPERZ a mnoho dalších.

PÁTEK 06.01. Duck Out w/ HEDEX

Na začátku příštího roku se pořádně vykachníme! Headlinerem dalšího pokračování ultimátního jump-up mejdanu DUCK OUT bude jeden z hlavních představitelů tohoto stylu - britský DJ a producent HEDEX!

sobota 07.01. Cristian Varela

Legendární techno veterán ze Španělska pořádá evropskou tour k 25. výročí své DJ kariéry a Festival Svojšice vám ho příváží na začátku nového roku do Stormu! Těšte se na tuto jízdu!

PÁTEK 13.01. EXPLORATION WARM UP W/ MEJFUS

Mefjus se vrací v sólo setu do Prahy na oficiální warm up dalšího ročníku letního Exploration Festivalu! Nebude chybět ani masivní domácí support.

PÁTEK 20.01. Den Péra 2017

Vážení přátelé, držte si poklopce, 4. ročník genitálního mejdanu Den Péra se opět vrací do Stormu! Vzdáme hold Péru tak, jak se sluší a patří.

SOBOTA 28.01. LOCO & JAM (IRL) / Subgate B-Day Bash /

Po úspěšné sérii eventů Legends at Storm, jejíž zlatým hřebem byla říjnová návštěva legednární housové dvojice Layo & Bushwacka, přichází domácí producent Subgate s novým konceptem parties, který se bude věnovat především současným hudebním trendům a umělcům.

PÁTEK 03.02. EarthQuake #2 /w Tba /Be/, Tba /Uk/

Tento pátek se již podruhé otřese zem na jump-up/neuro mejdanu Earthquake, a to chceš!

sobota 04.02 - Rezonance Hardstyle (Exploration Warm Up)

Rezonance se vrací do Stormu! Speciálními hosty budou dva projekty z holandska - Yssis a Eddy Hardcore, kteří vám v ranních hodinách naservírují to nejlepší z hardcoru a frenchcoru. Vychutnejte si gradující večer od euphoricu až po rawstyle, hardcore a frenchcore!

PÁTEK 10.02. NEUROFUNK will NEVER DIE /w PHACE neosignal

Na tomto NWND přivítáme jednoho z průlomových drum and bassových producentů své doby, rodáka z Hamburgu, spolumajitele labelu NEOSIGNAL, skvělého producenta PHACE!

PÁTEK 24.02. Beats Evolution Workshops 2017

Beats Evolution Conference, světově první Drum & Bass konference představuje Beats Evolution Workshops. V návaznosti na úspěšné první vydání Beats Evolution Conference v červenci 2016 s potěšením oznamujeme zimní verzi konference zaměřenou na producentské workshopy.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas