STŘEDA 26.10. DNB Wednight w/Upfockerz & more

Na třetí říjnové DNB Wednight zahrají DJs Upfockerz, N.E.D, Estewes a Crespo. Vstup tradičně ZDARMA.

ČTVRTEK 27.10. Sam Paganini

Na podzimní Technik techno párty přivítáme italského Sama Paganiniho (Drumcode / Cocoon / Plus8). Doporučujeme včasný nákup vstupenek v předprodeji.

PÁTEK 28. 10. Urban Scalp: Horror edition w/ RIDO

Ve spolupráci s oblíbenou partičkou Urban Scalp přinášíme do Stormu dnb DJe Rida, který zde představí své nové album Rhythm of Live. Se vstupem z Drop That máte vstupné zdarma. Kostýmy s sebou!

NEDĚLE 30.10. Entombed A.D.

Těšte se na tvrdý metalový večer s ENTOMBED A.D., VOIVOD a LORD DYING! Death black metalisté ENTOMBED AD vyrážejí na evropské turné k nové desce »Dead Dawn«. Nová nahrávka vyšla letos v únoru a sklízí samé úspěchy. Těšit se můžete na perfektní a hloubavou muziku, kterou ENTOMBED A.D. podají živě 30. října v pražském klubu Storm.

STŘEDA 02.11. - DNB Wednight w/ Drumbassterds

Doraž posedět a poslechnout sety kvalitních DJs! Tentokrát si vás do parády vezmou Drumbassterds.cz Crew ve složení: Volume Plus, Skáčko, Feela, PmdR a Houbass, takže nikdo nebude ušetřen! Klub bude připraven jako "lounge", což zajistí příjemnější a diskrétnější atmosféru a menší vzdálenost z parketu na bar :)

PÁTEK 04.11. X-massacre Warm Up PRAHA w/ Strez & Suburbass

Doraž se "zahřát" před X-massacrem! Čeká na tebe tekno & neurofunk stage plná zvučných jmen.

SOBOTA 05.11. Electro Swing Harlem w/ Tony Maroni (A)

Náš klub se již potřetí promění na podzemní electro swingovou tančírnu. Poté co Harlem hostil hvězdnou kapelu Mydy Rabycad a skvělou afterparty po koncertu krále electro swingu Parov Stelar, nyní přiváží eso vídeňských tančíren a miláčka českého publika DJe TONY MARONI.

STŘEDA 09.11. DNB WEDNIGHT W/ BASSISTAZ DJS & STORM CLUB FOOSBALL CUP

Tradiční středeční dnb mejdan je nově obohacen o turnaj ve stolním fotbálku o výhru 3000 Kč! Vstup na akci ZDARMA.

PÁTEK 11.11. DJ A.M.C. (UK) - Imagination Warm Up

Receptor přiletí poprvé v historii do České Republiky na oficiální warm up Imagination festivalu! K němu se přidá dj A.M.C, což dává napovědět, že tohle bude šílená párty. Nebude chybět ten nejlepší domácí support.

SOBOTA 12/11 KLANGKARUSSELL

Rakouské producentské duo KLANGKARUSSELL, jejichž nejznámější track Sonnentanz se umístil na předních místech prestižních hitparád, dorazí v půlce listopadu do Stormu! Akce je zcela vyprodaná.

NEDĚLE 13.11. ŽIŽKOVSKÝ BLEŠÁK

Další pokračování úspěšného Žižkovského blešáku. Již čtvrté vydání se odehraje ve vnitřních prostorách klubu Storm. Přijďte si doladit šatník o nějaký trendy kousek na letošní podzim a zimu!

STŘEDA 16.11. MEETING 6 / TECHNO & DNB

Další pokračování pravidelného večírku MEETING, který se vždy koná v předvečer státního svátku a sejde se na ní 20 předních českých DJs na dvou stagích. Tentokrát se můžete těšit na techno a drum & bass all night long!

Čtvrtek 17.11. ANNIHILATOR (CAN)

Legendární kanadská thrash/heavy metalová kapela ANNIHILATOR loni vydala své patnácté studiové album »Suicide Society«, které čerstvě po vydání představila v rámci podzimního turné. Bouřlivé přijetí a pozitivní ohlasy na úspěšné album přiměly kapelu vyjet na evropské turné „In The Blood“ podruhé. Tentokrát se ale zastaví i v srdci Evropy.

PÁTEK 18.11. BASS BALL w/ Phentix [AT], Kutlo [SK], QO, Parallel Activity

Reprospekt crew se po roce opět vrací s oblíbeným mejdanem BASS BALL, kde představí rakouského producenta a DJe Phentix, slovenského nakládače Kutlo, českého řezníka QO a pražské bandičky Parallel Activity a Furious Freaks. Neurofunková záležitost na konci pracovního týdne.

Sobota 19.11. Magical Storm w/ U-Recken, Re-Horakhty

Po delší odmlce zazní ve Stormu opět psytrance! Tento okrajovější žánr taneční hudby má ve Stormu svoje místo a svojí kouzelnou noc - MAGICAL STORM!

Neděle 20.11. The Exploited (N) & THE CASUALTIES (USA)

Legendární punkové kapely THE EXPLOITED a THE CASUALTIES vyráží na „The Real Punk Rock Tour“! Těšte se na skutečný punkrockový masakr!

STŘEDA 23.11. DNB WEDNIGHT W/ UPFOCKERZ & STORM CLUB FOOSBALL CUP

Tradiční středeční dnb mejdan je nově obohacen o turnaj ve stolním fotbálku o výhru 3000 Kč! Vstup na akci ZDARMA.

PÁTEK 25.11. STAY ZMRD PARTY vol #5

Zmrdi všech zemí, spojte se! A ideálně na STAY ZMRD PÁRTY volume do tolika neumíš počítat, která se k nelibosti všech slušných lidí odehraje 25.11. v klubu Storm.

SOBOTA 26.11. IMAGINATION FESTIVAL AFTERPARTY w/ Control Change

Afterparty Imagination festivalu ve Stormu! Se vstupenkou z Imagination vstup zdarma.

STŘEDA 30.11. DNB WEDNIGHT W/ Mouzl & PMDR

Poslední listopadová středa patří Mouzlovi a PMDR, kteří vás provedou celým večerem. Vstup tradičně ZDARMA.

PÁTEK 16.12. Zasraný Vánoce ve Stormu

Připravujeme pro vás tradiční horrorcore mejdan plnej hanobení vánočních tradic a kvalitní muziky!

NEDĚLE 25.12. Basslife w/ Shyun, Changing Faces and more

Do Stormu se řítí druhá edice BASSLIFE - neuro meets liquid aneb DarkSide of NeuroFunk/Dark D'n'B stage meets High Society - DnB Night stage. BASSLIFE je pro všechny, kteří potřebují bass k životu, kteří jím žijí. Pro všechny, kteří radši polykají hutné zvuky, než večeři a pro všechny, kteří Drum & Bass cítí jako životní cestu.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas