PÁTEK 20.01. Den Péra 2017

Vážení přátelé, držte si poklopce, 4. ročník genitálního mejdanu Den Péra se opět vrací do Stormu! Vzdáme hold Péru tak, jak se sluší a patří.

SOBOTA 21.01. Trilo (SK) at Storm Club /Eatbrain Prague warm-up/

Storm Club vám přináší našláplej warm-up na ještě našláplejší EATBRAIN NIGHT, která se odehraje 31.3. 2017! O pořádnou porci neura se postará slovenský zástupce TRILO! Domácí support zajistí Bassdrop reprezentující projekt No Cure, JTQ, Stux a Mustaffa. Možnost dostane i vítěz Dj contestu, kterého čeká zavěrečný set.

PÁTEK 27.01. DUCK OUT! w/ DJ GUV

Na dalším pokračování této jump opové noci se představí DJ GUV - a to vůbec poprvé v České republice!

SOBOTA 28.01. LOCO & JAM (IRL) / Subgate B-Day Bash /

Po úspěšné sérii eventů Legends at Storm, jejíž zlatým hřebem byla říjnová návštěva legednární housové dvojice Layo & Bushwacka, přichází domácí producent Subgate s novým konceptem parties, který se bude věnovat především současným hudebním trendům a umělcům.

PÁTEK 03.02. EarthQuake #2 w/ Hypoxia (BE), Dutta (UK) & Matzet (SK)

Tento pátek se již podruhé otřese zem na jump-up/neuro mejdanu Earthquake, a to chceš!

sobota 04.02 - Rezonance Hardstyle (Exploration Warm Up)

Rezonance se vrací do Stormu! Speciálními hosty budou dva projekty z holandska - Yssis a Eddy Hardcore, kteří vám v ranních hodinách naservírují to nejlepší z hardcoru a frenchcoru. Vychutnejte si gradující večer od euphoricu až po rawstyle, hardcore a frenchcore!

PÁTEK 10.02. NEUROFUNK will NEVER DIE /w PHACE neosignal

Na tomto NWND přivítáme jednoho z průlomových drum and bassových producentů své doby, rodáka z Hamburgu, spolumajitele labelu NEOSIGNAL, skvělého producenta PHACE!

PÁTEK 17.02. Technik w/ Paco Osuna

Oblíbená akce TECHNIK pořádaná ve spolupráci s CODE je zpět. Tentokráte se těšte na španělskou techno legendu Paco Osuna!

PÁTEK 24.02. Beats Evolution Workshops 2017

Beats Evolution Conference, světově první Drum & Bass konference představuje Beats Evolution Workshops. V návaznosti na úspěšné první vydání Beats Evolution Conference v červenci 2016 s potěšením oznamujeme zimní verzi konference zaměřenou na producentské workshopy.

Sobota 25.02. Magical Storm II w/ Atriohm, Electric Universe

Přichází příjemná zpráva pro příznivce psychedelic trance music. V sobotu 25. února proběhne v pražském klubu Storm Club Prague druhý díl psytrancové párty Magical Storm II.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas