Neděle 31.07 Let It Roll Afterparty w/ Rough Tempo & UTM-Family

Ani po třech dnech nabušených drum & bassem nemá většina z vás dost, a proto můžete po Let It Rollu vyskákat poslední zbytky energie na afterparty ve Stormu. Jako headliner vystoupí Shimon (majitel Audio Porn Recordings) a dále britská partička Rough Tempo a němečtí zástupci UTM-Family z Drážďan.

Pátek 05.08. Earthquake warm up w/ RIDO

RIDO - jeden z nejúspěšnějších českých dnb producentů, pyšnící se spoluprácí s těmi největšími jmény světové scény jako Black Sun Empire nebo Prolix, se po delší době vrací do Stormu v rámci Earthquake Warm Upu. doplní ho DJs z Drumbassterds.cz Crew a jejich hosté. Vstup bude pouze 50 Kč do 22:00, takže vám nic nebrání dorazit a užít si mejdan naplno! ;)

Sobota 06.08. PIXIE at Storm club

Jeden z nejznámějších českých DJs - PIXIE obsadí Storm club.

Pátek 12.08.  TANTRUM DESIRE (UK)

Tantrum Desire se vrací po roce do pražského Storm Clubu! Legendární britský projekt, který se zasloužil o rozvoj mainstreamové drum & bassové scény především svými peckami jako "Reach", "Body Shot", "Higher" a mnoha dalšími přiletí 12. srpna do Prahy

Sobota 13.08. Reprospekt invites

Přijměte pozvání na pravidelný mejdan pražské drum'n'bass crew REPROSPEKT.

Pátek 19.08. Rock For Churchill w/ Deadly Viperz

DJské duo Deadly Viperz a jejich hosté vás připraví na letní festival Rock For Churchill.

Sobota 20.08. Muffin warm-up

Příprava na MUFFIN festival v raggajungle a drum'n'bass rytmu.

Pátek 26.08. Earthquake

Připravili jsme pro vás rovnou dva zahraniční hosty, kteří budou v ČR vůbec poprvé, ale zatím vám je nepředstavíme. Jenom trošku napovíme. Jeden je anglický jump-upový trhací stroj, který vás dostane do pořádnýho hypu a druhý je španělský neurofunkový ranař. Třešničkou na dortu je 60kg, 4deck master VOLUME PLUS, který vás poseká svým narozeninovým setem!

Pátek 16.09. OONZ - SUPER FLU (DE)

Party OONZ, kterou pro vás připravují rezidenti Adam Cloud a Jan Brachtl, vám v září představí DJskou a producentskou dvojici, která patří k nejvýraznějším postavám deep housu, jsou autory mnoha hitů, které dobyly celý svět a stojí za labelem Monaberry.

Úterý 27.09. DAVID MORALES (USA)

David Morales, newyorská house ikona a držitel Grammy, vystoupí na konci září v pražském klubu Storm. Vstupenky (včetně VIP sekce) jsou již v prodeji. Doporučujeme včasný nákup ;)

Sobota 01.10. Chris Liberator vs Sterling Moss LIVE

Král UK acid techna Chris Liberator se po roce vrací do Stormu! Tato návštěva bude ale opravdu jedinečná - představí se vám totiž v exkluzivním versus LIVESETU (zahrnující také legendární mašinky Roland 303 a 909) a to se svým kolegou ze stáje STAY UP FOREVER - Sterling Mossem!

Úterý 11.10. DESTRUCTION (GER)

Němečtí thrash metalisté DESTRUCTION vydávají po čtyř letech nové album! Od doby vzniku v roce 1982 je novinkové album »Under Attack« v pořadí již dvanáctá studiovka. A to není vše! Společně s DESTRUCTION zahrají také další tři kapely! FLOTSAM&JETSAM (USA), ENFORCER (SWE) a NERVOSA (BRA).

Středa 12.10. MOONSPELL

Kapela MOONSPELL je již řadu let učebnicovou ukázkou dark metalové hudby. Směsice death, doom, black a gothic prvků se prolínají do velmi povedené metalové kompozice, s kterou tato portugalská partička zaujala nemálo metalových fanoušků.

Čtvrtek 20.10. Xavier Baumaxa

Geniální písničkář, skladatel a prostě člověk, který si s ničím a s nikým nebere servítky vystoupí v říjnu ve Stormu.

Pondělí 24.10. INQUISITION & ROTTING CHRIST

Kolumbijsko-americká black metalová kapela INQUISITION se v rámci „Bloodshed Rituals European Tour“ vrací do České republiky ve spojení s tvrdými řeckými bratry ROTTING CHRIST! Opět předvedou masivní koncertní akt za podpory nadcházejícího alba, které natáčejí v legendárním London Bridge Studiu v Seattlu, kde své desky nahrávali také Alice in Chains a Queensryche.

SOBOTA 12/11 KLANGKARUSSELL

Rakouské producentské duo KLANGKARUSSELL, jejichž nejznámější track Sonnentanz se umístil na předních místech prestižních hitparád, dorazí v půlce listopadu do Stormu!

Čtvrtek 17.11. ANNIHILATOR (CAN)

Legendární kanadská thrash/heavy metalová kapela ANNIHILATOR loni vydala své patnácté studiové album »Suicide Society«, které čerstvě po vydání představila v rámci podzimního turné. Bouřlivé přijetí a pozitivní ohlasy na úspěšné album přiměly kapelu vyjet na evropské turné „In The Blood“ podruhé. Tentokrát se ale zastaví i v srdci Evropy.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas