Zahrádka je OTEVŘENA POUZE PŘI SPECIÁLNÍCH AKCÍCH, které Storm Club předem oznámí prostřednictvím webových stránek či Facebooku.

Zahrádka je vyrobena z masivního dřeva, je z větší části krytá, takže se případě nepříznivého počasí nemusíte bát, že zmoknete a v horkých letních dnech se můžete schovat před rozpáleným sluncem. 

Má skvělou privátní atmosféru, kde si v pohodě popovídáte se svými přáteli a nebudete se muset překřikovat, jak je to zvykem na velkých přelidněných zahrádkách. OSLAVTE NAROZENINY NA ZAHRÁDCE A POTÉ V NAŠICH VIP ROOMS! 

Nabízíme rezervaci stolů nebo celé zahrádky pro Vaši soukromou oslavu a grilovačku! Náš kuchař se o vás postará a připraví dobroty z grilu, naše sympatické servírky vám budou nosit co si jen zamanete, pustíme Vám vaši oblíbenou hudbu nebo zařídíme live DJs a jako bonus nabídneme lahev vychlazeného sektu!

Po skončení provozní doby zahrádky (v nočních hodinách) je možné oslavu přesunout dolů do klubu, kde Vám rádi pronajmeme jeden z našich VIP rooms, což jsou soukromé uzamykatelné místnosti, nacházející se přesně mezi oboumi stagemi klubu. Více info o VIP Rooms najdete zde.

V případě zájmu pronájmu zahrádky na Vaši grilovačku a rezervaci VIP Rooms prosím pište na email dave@stormclub.cz 

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas