Fotky z sobotního pokračování narozeni Stormu

V sobotu 4.10. pokračovaly narozeniny klubu Storm, popřát dorazili přední čeští DJs a producenti Forbidden Society, Rido, Qo, Rido a další.

Fotoreport z páteční oslavy narozenin Stormu

Fotoreport z páteční oslavy prvních narozenin klubu Storm, kde vystoupil francouzský projekt Dirtyphonics. Oslava to byla jak se patří, jak je poznat z fotek :)

Fotky z party s Datsikem (CAN)

Ve středu 17.09 vystoupil poprvé v České republice kanadský dubstepový guru DATSIK, a stálo to opravdu za to! Zkoukněte oficiální fotoreport a nasajte atmosféru, která tam panovala :)

Fotky z otevíračky nové Storm zahrádky!

Fotky z dvoudenní otevíračky nové zahrádky klub Storm! Od 16.06. jsme pro vás připravili polední menu z grilu za super ceny, více info na http://stormclub.cz/zahradka

Fotky z Czech DNB Awards!

Fotky od Dnb Portal ze slavnostního předávání cen Czech drumandbass awards ve Stormu!

Fotky z Devastatoru s Art Of Fighters!

Největší tuzemskou hardcore party DEVASTATOR navštívil světoznámý italský projekt ART OF FIGHTERS. Podívejte se na fotoreport a nasajte skvělou atmosféru, která tam panovala!

Fotoreport z LXRAVE vol.2!

Shlédněte fotoreport z tekno & dnb party LXRAVE vol.2, která proběhla minulý pátek 04.04.! Headlinery byli irský producent Melly a Alifer z Itálie.

Fotky z akce LIR warmup 14.2.2014

Fotky od Michaela Szkanderová ze zahřívačky na Let It Roll festival, kterou navštívil americký producent KILL THE NOISE & britský guru dnb - APHRODITE!

Fotky z akce LXRave 7.2.2014

Fotky od HardStyles.cz z pořádnýho tekkno & neurofunk mejdanu LXRAVE pod taktovkou LUXOR Sound Systemu! Klikněte na facebook galerii, sdílejte a označujte se :)

Fotky z akce Let It Roll WarmUp 1.2.2014

Sobotní první zahřívačka na hlavní událost zimy - Let It Roll Winter 2014 proběhla ve Stormu velmi zdařile! Příjemně zaplněný klub řádně rozkotlili DJs z Let It Roll bookingu v čele s Philipem TBC! Podívejte se na fotky...

Fotky z akce Technik 31.1.2014

Na velmi vydařeném úvodním večeru série akcí Technik jste mohli zažít vystoupení britského DJ a producenta ALANa FITZPATRICKa, který je v současnosti jedním z nejbookovanejších techno producentů světa! Sledujte fotky...

Fotky z akce Party Of M's 24.1.2014

Party Of M's se pomalu ale jistě stala klasikou konce ledna. Nejinak tomu bylo i v roce 2014. Tentokrát se konala ve Storm Clubu a letos byly na lineupu Igor (808), Smack (Archetyp 51) a OGz (P Money, Kozzie, Little Dee, Jendor, Stormer, Ruger + DJ JJ). Sleduj fotky od j5.cz

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas