#20MINUT - PRAVIDELNÉ MINIMIXY NA NAŠEM YOUTUBE!

Zajímá vás, co za DJe se motá okolo našeho klubu? Kdo jsou ti fešáci, kteří vám pravidelně svým DJským umem přináší radost? Spouštíme pravidelný projekt #20minut, ve kterém vám postupně představíme DJe, kteří ve Stormu pravidelně hrávají, nebo pro klub pracují!

#20MINUT - PRAVIDELNÉ MINIMIXY NA NAŠEM YOUTUBE!

O co jde? V rámci projektu #20minut budeme druhý týden dávat na náš youtube kanál a Instagram TV dvacetiminutová videa, ve kterých se vybraný DJ nejdříve představí v rámci krátkého rozhovoru a poté odehraje krátký set. Důležité je, aby se to celé vlezlo do délky dvaceti minut, tedy videa dlouhého zhruba jako jeden díl vašeho oblíbeného sitcomu.

A podle čeho DJs do tohoto projektu vybíráme? Jsou to buď pracovníci našeho klubu, lidé, kteří s klubem dlouhodobě spolupracují a pořádají zde parties, Storm rezident DJs nebo prostě naši kamarádi, u kterých se nám líbí, jak hrají a čemu se v rámci hudby věnují.

Úvodní díl vychází právě dnes a jeho hostem se stal šéf Neurofunk Will Never Die a zástupce Let It Roll crew - N:FORCE! Poslechněte si, jak jsme jej vyzpovídali a nechte se unášet jeho precizní selekcí a mixovací technikou!

Koho byste chtěli slyšet v rámci #20minut do budoucna? Napište nám!

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas