AUTOBUSOVÁ DOPRAVA AŽ KE STORMU OBNOVENA!

Téměř rok trvala oprava ulic Husitská a Koněvova, kvůli které nebyla v provozu zastávka MHD Tachovské Náměstí. Ta je hned u našeho klubu a proto Vám nyní s velkou radostí oznamujeme, že opravy skončily a do Stormu se opět dostanete velice pohodlně autobusem!

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA AŽ KE STORMU OBNOVENA!

Konkrétně Vás sem dostanou linky číslo 133, 175 a 207, v noci potom hledejte autobusy číslo 908 nebo 909. Všechny tyto linky staví i na zastávce Florenc, doprava do Stormu je tedy v kombinaci s metrem velice jednoduchá i pro ty, kteří cestují ze vzdálenějších částí Prahy. Linky se střídají a z Florence vyjíždí jedna z nich velice často - přes den je to v intervalu cca 5 minut, v noci se tento interval prodlužuje na půl hodiny. 

Ze zastávky Tachovské náměstí je to do klubu co by kamenem dohodil. Viz mapka:

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas