Benefiční techno večer FROM HEART již tuto sobotu!

Subgate: „Již nějakou dobu jsem si pohrával s myšlenkou, co udělat pro ty, kteří nemají to štěstí jako jsem měl ve spojení s touto nemocí já. Nechci žádný narozeninový dárky, prostě přijďte a bavte se pro dobrou věc!" Máme rádi, když se lidé snaží pomáhat potřebným, proto se nám líbí koncept večírku FROM HEART, jehož výtěžek půjde na dětskou onkologickou kliniku Motol. Chcete o ní vedět víc?

Benefiční techno večer FROM HEART již tuto sobotu!

Klinika dětské hematologie a onkologie Motol, na kterou poputuje výtěžek z této akce, vznikla již v roce 1983. Zaměřuje se na komplexní onkologickou péči pro dětské pacienty všech věkových kategorií. Je největším z osmi takovýchto pracovišť v České Republice. Posláním kliniky je "věnovat nejlepší péči všem nemocným dětěm, jejich rodinám a blízkým bez rozdílu věku, národnosti, sociálního postavení a rasové příslušnosti."

Klinika zahrnuje několik lůžkových oddělení včetně JIP, transplantační jednotky a laboratorního centra. Každý rok klinika diagnostikuje zhruba 150 nádorových onemocnění u dětí. Více informací o klinice se můžete dozvědět na jejich webu.

Český label OneWay Music se na podporu této kliniky rozhodl uspořádat benefiční večírek v rámci kterého vystoupí ve Stormu celkem 16 DJs na dvou stagích (MAIN a HARDTECHNO) všichni bez nároku na honorář.

Hlavní pořadatel, DJ SUBGATE na této akci zároveň oslaví svoje narozeniny. Pro benefici právě na dětskou onkologickou kliniku se rozhodl, protože má s onkologickou problematikou své zkušenosti.

Subgate: ,,Již nějakou dobu jsem si pohrával s myšlenkou, co udělat pro ty, kteří neměli nebo nemají to štěstí jako jsem měl ve spojení s touto nemocí já. Ikdyž jsem byl v minulosti součástí několika obdobných projektů, chtěl jsem udělat něco za sebe a po setkání s Michaelem J jsem měl jasno, že spojení s projektem From Heart a navázání na jeho tradici je to pravý''. Nechci žádný narozeninový dárky, prostě přijďte a bavte se pro dobrou věc!'

Více info o akci získáte na facebookovém eventu.

Line-Up:

MAIN STAGE:
------------------------------
Ales Gehringer / Orbith (DENSE AUDIO, OneWay Music)
Subgate (OneWay Music, Frequenza Records)
Michael J (official)
Tibiza (Tronic, OneWay Music)
Michael C
Djane Denysa
Miquel
Wolscha
La Dela
DJ P-Jay (official)
WULKY

HARDTECHNO STAGE:
------------------------------
Golpe (HT SET)
TWIN
Peterson
T-Mass
B.ONE.K

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas