BUĎ SOUČÁSTÍ VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU STORMANIA NAŠÍ APPKY A ZÍSKEJ LEVNĚJŠÍ VSTUPY A SPOUSTU DÁRKŮ!

S příchodem nové podzimní sezóny spouští hudební klub Storm pro své návštěvníky a party lover update nové APPKY a současně také nový věrnostní program STORMANIA. Chceš získat levnější vstupenky, setkat se s umělci, mít drinky zdarma pro sebe a celou bandu a využívat všechny výhody? Proč ne! Stačí si nainstalovat či updatovat naši appku Storm Club a současně se zaregistrovat do STORMANIE!

BUĎ SOUČÁSTÍ VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU STORMANIA NAŠÍ APPKY A ZÍSKEJ LEVNĚJŠÍ VSTUPY A SPOUSTU DÁRKŮ!

Buď s námi ve spojení a využívej veškeré výhody, které pro tebe chystáme. Čím častěji vyrazíš zapařit do Stormu, tím více výhod a dárků na tebe čeká. Sbírej “Flashe” nebo-li “vstupy” a využívej spoustu výhod. A jak na to? Je to rychlovka :) A navíc při první návštěvě s novou aplikací a prvním načtením na vstupu tě čeká pivko ZDARMA. 

STORM APLIKACE 

JAK SI STÁHNOUT ČI AKTUALIZOVAT NAŠI APPKU? 

Je to jednoduché! Stačí mít chytrý mobilní telefon a připojení k Wi-Fi. Appka Storm Club je dostupná pro obě platformy - Android a samozřejmě také iOS. V systému Android naleznete appku v Google Play a v iOS v App Store, která je zdarma. Pokud již máte nainstalovanou starší verzi naší appky, stačí ji pouze aktualizovat. Vše naleznete ve vaší stávající appce. Po stažení a následném otevření nebo aktualizaci nové verze aplikace se vám zobrazí hlavní nabídka, kde naleznete Věrnostní systém Stormania, Program, Odkazy na předprodej vstupenek v síti Goout, Novinky, Aktuální soutěže a Kontakty. 

PROČ SE STÁT SOUČÁSTÍ VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU STORMANIA? 

Věrnostní systém Stormania jsme vytvořili pro všechny fans a návštěvníky klubu Storm. A jelikož jsme velice rádi, že k nám chodíš na mejdany a rád se bavíš, připravili jsme pro tebe celou řadu skvělých výhod a dárků. Nejen, že budeš mít veškeré novinky ihned po ruce ale dozvíš se také o aktuálních zvýhodněných předprodejích - “early birds”, slevách na vstupenky na konkrétní mejdany, neminou tě soutěže a také aktuální možnost získat doživotní vstup do klubu Storm! 

JAK SE ZAREGISTROVAT DO VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU STORMANIA? 

Registrace zabere pár minut. V hlavní nabídce aplikace Storm Club stačí kliknout na tlačítko “Stormania” a dát “vstoupit”. Stačí vyplnit několik jednoduchých údajů - jméno a příjmení, kontaktní e-mail, datum narození, místo bydliště a vyplnění tvých oblíbených hudebních žánrů. K dispozici budeš mít hned tři žánry, které máš nejraději. Poté je potřeba potvrdit svoji registraci skrze tvůj e-mail a seš s námi na jedné lodi!  

SOUTĚŽ O DOŽIVOTNÍ VSTUP DO KLUBU STORM

Ano, už to tady zaznělo! Pro všechny fanoušky a zaregistrované v našem věrnostním systému Stormania máme skvělou soutěž. Ve hře je totiž výhra o doživotní vstup na všechny akce v klubu Storm. Stačí splnit několik jednoduchých podmínek, včetně registrace do Stormania, a můžeš vyhrát třeba právě TY! Odkaz zde: 

STORMANIA INFO

Zde se dozvíš a nalezneš kompletní seznam odměn, které můžeš získat. Za každou návštěvu dostaneš se ti načte 1 Flash. 1 Flash = 1 návštěva. Celkem jde nasbírat až 35 Flashů. Za určitý počet návštěv tzv. “Flashů”, získáš konkrétní dárky a odměny.  

MOJE BONUSY

Moje bonusy slouží k aktuálnímu přehledu všech tvých odměn, které si při sběru získal/a a které jsou pro tebe k dispozici. Tato kategorie současně slouží také pro přehled toho, co již bylo vyčerpáno a co případně na tebe ještě čeká.  

VSTUPENKY 

Pro tvůj lepší přehled jsme přichystali také seznam všech tvých zakoupených vstupenek i zvýhodněných možností na aktuální vstupenky. Tím pádem ti nic neuteče a nezapomeneš tak na všechny důležité mejdany. 

PŘI PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ PIVO ZDARMA 

Pro všechny nově registrované v našem věrnostním systému Stormania máme speciální dárek. Při prvním příchodu do klubu a načtení prvního Flashe získáš na baru PIVO ZDARMA. Stačí přijít s odměnou na bar a nechat si ji potvrdit přímo od našich barmanek. 

 
SBÍRÁNÍ FLASHŮ 

Měj přehled o počtu návštěv v klubu Storm. Sbírání “Flashů” nebo-li “Vstupů” je velice důležitá věc, která slouží nejen tobě ale také nám. Za každou návštěvu ve Stormu tak získáš 1 Flash. Při příchodu do klubu - konkrétně na šatně - stačí ukázat aplikaci a odpípnout si daný vstup - Flash a tím se načte tvůj vstup. Na místě se můžeš odbavit pouze jednou. Po odbavení se červený Flash změní na zelený Flash. Další pípnutí se aktualizuje až po 12 hodinách. 

ZMĚNA ÚDAJŮ

Došlo u tebe k jakékoliv změně? Ať už ke změně v e-mailu či telefonního čísla, informuj nás o tom! Stačí nové údaje vyplnit a zaslat nám e-mail. Jakákoliv požadovaná změna se opět aktualizuje a vše jede zase dál. Pokud se z nějakého důvodu budeš chtít z naší aplikace odhlásit, stačí nás o tom informovat skrze kontaktní e-mail info@stormclub.cz.  

ČERPÁNÍ BONUSŮ 

Máš načtené bonusy a chceš nás kontaktovat o tom, jakým způsobem a kdy je využiješ? Stačí si vybrat počet vybraných “Flashů” či “Vstupů”, které si získal/a při poslední návštěvě a stačí nám dát vědět, jakým způsobem a na jaké konkrétní akci chceš odměnu vyčerpat. O čerpání bonusu je třeba nás informovat nejpozději 48 hodin před začátkem akce. 

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas