ČTI ROZHOVOR S A.M.C PŘED JEHO PÁTEČNÍM VYSTOUPENÍM VE STORMU!

Legendární DJ a producent A.M.C vystoupí již tento pátek ve Stormu. My jsme ho při té příležitosti vyzpovídali a nyní vám přinášíme krátký rozhovor s tímto králem mixu! Kdo je pro něj inspirace? Co chystá do budoucna? A jak bude podle něj vypadat DNB scéna za 10 let? To vše se dozvíš v tomto článku.

ČTI ROZHOVOR S A.M.C PŘED JEHO PÁTEČNÍM VYSTOUPENÍM VE STORMU!

Že je A.M.C jedním z předních jmen v současném DNB asi nemusíme nikomu připomínat. Proto jsme rádi, že se ještě před jeho pátečním vystoupením ve Storm Clubu rozhodl odpovědět na pár našich otázek. Jdeme na to!

STORM: Alexi, jsi bez pochyb jeden z DJů, kteří neustále posouvají hranice techniky mixu. Kde pro to bereš inspiraci?

A.M.C: Inspirace může přijít opravdu odkudkoliv. Nápady na mix mě napadají, když produkuji tracky nebo když studuji DJské vybavení, které se používá v klubech tak, abych z nich dokázal dostat maximum. Dokonce se občas probouzím v noci s novými nápady na mixování, je to opravdu práce 24/7, haha. Jeden z DJů, které sleduji kvůli jeho mixovací technice, ale i kvůli jeho manipulaci s davem, je Jazzy Jef.

STORM: Jaké jsou tvé hudební plány pro tento rok?

A.M.C: Tento rok vyjde moje debutové album, které se bude jmenovat Energy. Mělo by vyjít na konci září, ale některé singly vyjdou už dřív. První z nich se jmenuje Mind the Gap a vyšel minulý týden.

STORM: Jaký je tvůj názor na právě probíhající "subžánrové války"?

A.M.C: Lidi se hádají o tom, jestli je Jump-up lepší, než neurofunk, nebo jestli jsou rollery subžárn, ale pro mě je to všechno Drum and Bass a miluji ho naprosto celý.

STORM: Jak bude podle tebe DNB scéna vypadat za 10 let?

A.M.C: Myslím si, že bude ještě zdravější, než teď. Toto jsou opravdu vzrušující časy pro Drum and Bass a já se nemohu dočkat, až uvidím. co přinese budoucnost.

STORM: Jsou nějaká současná DNB jména, o kterých si myslíš, že jsou podceňována nebo že by je lidi měli sledovat?

A.M.C: Na prvním místě rozhodně S9. Mají několik opravdu skvělých tracků, které vyjdou velice brzy. Kanine tomu teď opravdu dává, ale přichází také spousta nových neokoukaných jmen. AC13, K Motionz, Liveon a mnoho mnoho dalších.

My moc děkujeme za rozhovor a těšíme se, až to zítra rozsekáš!

Storm Club presents: A.M.C
15.3.2019
Facebookový event
Oficiální předprodej

Support

The Prophecy
Bifidus Aktif
Ripple Music
Hrounex
ZBR

DNB LEAGUE stage:

SAYUZ
FAT G
BRADA
NOŽISS

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas