DELTΔ HEΔVY VE STORMU POKŘTÍ SVOJE NOVÉ ALBUM ONLY IN DREAMS!

Legendární britský projekt DELTΔ HEΔVY se poprvé představí ve Stormu v rámci jejich světového turné k vydání alba Only In Dreams. Více informací a předprodej brzy!

DELTΔ HEΔVY VE STORMU POKŘTÍ SVOJE NOVÉ ALBUM ONLY IN DREAMS!

Storm Club Prague vám přináší další noc plnou toho nejlepšího dancefloor drum and bassu. Britské duo Delta Heavy po téměr dvou letech vydává jejich druhé LP, které se bude jmenovat Only In Dreams. Při této příležitosti jede celosvětové turné, jehož jediná česká zastávka se uskuteční právě v našem klubu.

Tito mágové melodického drum and bassu se zapsali do historie elektronické hudby v roce 2012 svým singlem "Get By", který se umístil na 30. místě ve věhlasném žebříčku UK Indie Chart. Fanoušky po celém světě si získali díky pečlivým kompozicím a zapamatovatelným melodiím. V roce 2016 vydali jejich první LP "Paradise Lost", které obsahovalo hitovky "White Flag", "Ghost", "Oscillator" nebo "Tremors". Známí jsou také díky jejich remixům - dostalo se jim té cti remixovat například skladbu S.T.A.Y. od světoznámého skladatele Hanse Zimmera, která zazněla ve snímku Interstellar.

Vedle produkce jsou Delta Heavy také velice vyhledávanými DJi. V jejich setech se snoubí to nejlepší z jejich tvorby se značným množstvím dubplatů a aktuálními drum and bassovými peckami, to vše v hladkém mixu, který má hlavu a patu. Není tedy divu, že se Delta Heavy objevují každoročně na line-upech těch největších letních festivalů.

Více info o supportu a předprodej zveřejníme brzy. Pokud tedy nechceš o nic přijít, sleduj pečlivě facebookový event.

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas