DNB STEP CUP 2018 SE BLÍŽÍ DO FINÁLE

Velké slavnostní finále Mistrovství České republiky DNB Step Cup 2018 je na spadnutí. O tom, kdo se stane novým mistrem a nejlepším stepperem se rozhodne už 23. června 2018 ve Storm Club Prague. Ze dvou kvalifikačních kol vzešlo 16 nejlepších dancerů, ze kterých vzejde finálová trojice. Nenechte si tento speciální den i včetně afterparty ujít!

DNB STEP CUP 2018 SE BLÍŽÍ DO FINÁLE

DNB steppeři trénují o sto šest! Není taky divu, protože slavnostní finále se blíží a je potřeba se pořádně připravit. Kromě těch nejlepších z nejlepších se mohou návštěvníci těšit na průlet z historie tohoto stylu, promítání videí, workshopy, ukázky základních kroků a také slavnostní afterparty
Trojice nejlepších získá skvělé ceny, které do soutěže věnovali naši partneři. Mezi hlavními lákadly jsou například free vstupy na Let It Roll 2018, skvělé dárky od DNB Store, MDMA Fashion či jedinečná Storm Voda. Dále se mohou vítězové těšit na vouchery od LXRecords, free vstupy na Imagination Festival či Exploration. Nadělíme také speciální balíčky od Spojuje nás DNB nebo speciální trička z merche Stormu Clubu. 
 
PARTNEŘI: 

LET IT ROLL 
STORM CLUB PRAGUE 
IMAGINATION FESTIVAL
EXPLORATION FESTIVAL 
MDMA FASHION
SPOJUJE NÁS DNB 
DNB STORE 
LXRECORDS 
STORM VODA 
Více podrobností o samotné finále najdeš zde:
Více podrobností o AFTERPARTY:
 

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas