DUBNOVÝ TAKE CONTROL PŘÍNÁŠÍ DVA ZAHRANIČNÍ HEADLINERY - CHRIS.SU A BREDREN!

Duben se rychle blíží, což znamená, že se blíží také další edice již legendární klubové noci Take Control. V jejím rámci se snažíme Vám vozit neokoukaná jména z oblasti deep DNB a souvisejících území. Tentokrát se představí takoví hosté hned dva - maďarský pionýr Chris.Su a belgické trio Bredren. Chcete o nich vědět víc? Čtěte dál!

DUBNOVÝ TAKE CONTROL PŘÍNÁŠÍ DVA ZAHRANIČNÍ HEADLINERY - CHRIS.SU A BREDREN!

Take Control je klubová akce, která funguje od roku 2006 (letos tedy slaví úctyhodných 13 let!) a za ty roky na ní vystoupila světová jména jako jsou Black Sun Empire, Prolix, Zardonic, Optiv & BTK, Calyx & Teebee. V roce 2014 akce vstoupila do umělého spánku, ze kterého ji v roce 2018 probudila promotérská dvojice Far Horizon a společně se Storm Clubem jí dala nový koncept.  Od té doby na TC vystoupili Skeptical, Enei, Break a Alix Perez. Teď už je ale čas si představit lineup na dubnový Take Control! Lístky v předprodeji kupujte na goout.cz

Chris.Su z Maďarska není na scéně žádným nováčkem. Starší posluchači jej znají díky jeho klasikám, ti mladší zase díky jeho releasů na maďarském labelu Eatbrain. Počátky jeho hudební kariéry se datují do roku 1996, kdy začal experimentovat s produkcí elektronické hudby. Jeho první "průlomový" release se jmenujoval Astro-Sine a vyšel na labelu DSCI4. Od té doby se Chris zapsal do paměti DNB posluchačů jak svojí deepovější a melodickou polohou, tak i tvrdšími DNB bangery. Za své mluví časté spolupráce se jmény jako jsou Black Sun Empire, State Of Mind nebo Concord Dawn. V roce 2013 také založil vlastní label FATE Recordings. Mimo jiné pusobí i jako učitel na škole hudby v Budapešti.

Ve svých DJ setech Chris využívá své skvělé techniky mixu a neuvěřitelného hudebního rozhledu - během jednoho setu zvládne s klidem dvakrát přejít od liquidu přes deep až k neurofunku a zase zpátky.

Druhým hlavním jménem dubnového Take Control je belgická trojice Bredren. Tento projekt je o poznání mladší, než první headliner tohoto večírku, funguje od roku 2011, kdy vyšel jejich první release na Proximity Recordings. Od té doby ze sebe pánové sypali EPčka jako na běžícím páse, seznam labelů se rozrostl o Hospital Records, Flexout Audio, 1985 Music nebo například Dispatch. Mimochodem, jejich první release na Dispatch Recordings vznikl v kolaboraci se známým českým producentem jménem Tom Small.

Mezi fanoušky i kritikou jsou Bredren oceňováni pro svůj nekompromisně temný, ale zároveň čistý deep, jejich tracky si nachází cestu do setů těch nejoceňovanějších DJs a velikáni deepovější strany DNB jim předpovídají velikou budoucnost. Ve Stormu se rozhodně můžete těšit na skvělý technický set plný spousty nevydaného materiálu.

Tento večer ale nebude pouze o headlinerech, jak je již dobrým zvykem, na Take Control vystoupí také veilce silný support! Kromě Take Control rezidentů se bude jednat o legendy Audiocuts, 2K, Ghonzales a Koogi. Druhou stage ovládne techno a house, takže na své si přijdou opravdu všichni!

Take Control w/ Chris.Su & Bredren
6.4.2019 - Storm Club Prague

Oficiální facebook event
Vstupenky v předprodeji

SUPPORT DJs

2K (SHADOWBOX)
Audiocuts
Ghonzales (Reserve Audio)
Koogi (SHADOWBOX)
MC Lindee
+
Take Control residents
Far Horizon (Let It Roll)
MELLIFERA. (BasSistaz)

HOUSE & TECHNO 2ND STAGE

Dave Substance-D project
Johannes
Madelaine
Nipp
Sidecar

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas