LEGENDÁRNÍ NOISIA PŘIJÍŽDÍ V LEDNU DO STORMU

Fanoušci legendárního holandského tria NOISIA se mohou radovat štěstím, protože přesně na toto jméno se mohou těšit už začátkem roku 2019! Den D vypukne 11/01/2019, kdy Noisia historicky poprvé vystoupí LIVE v pražském Storm Clubu! Přijďte si tak vychutnat ten nejlepší zvuk z jejich poslední desky “Outer Edges”. Bude to bouřlivá a magická atmosféra, která bude stát za to.

LEGENDÁRNÍ NOISIA PŘIJÍŽDÍ V LEDNU DO STORMU

Noisia patří mezi jedno z nejvýraznějších a nejsilnějších jmen světové drum & bass scény. Jejich hudba je originální, technicky velmi precizní, okamžitě rozpoznatelná a pokaždé vyvolávající silné emoce. Noisia překračuje daleko více žánrů, remixuje a produkuje skladby i pro další světové velikány. 

Není nikdo, kdo by neznal skladby “Stigma”, “The Tide”, “Dustup” či “Exodus” a řadu dalších nesmazatelných tracků. Plno nápaditých zvuků, experimentů a producentských trendů se vyplatilo a v dnešní době už patří Noisia mezi nesmazatelná jména světové scény. Každá z autorských desek přinesla na scénu nový vítr a směr. Ať už se jedná o “Split The Atom” z roku 2010, DmC: Devil May Cry: Noisia Soundtrack v roce 2013 nebo již zmiňovaný dva roky starý počin “Outer Edges”.  

Veškeré podrobnosti naleznete na oficinální události ZDE: 

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas