MISTŘI CROSSBREEDU HALLUCINATOR ZNIČÍ STORM

Je to tak, italský projekt Hallucinator se představí ve Storm Clubu v rámci klubové akce DEADLY ALGORYTHM, která se do Stormu přesouvá ze slovenského Sub-Clubu a uskuteční se 3.5!. Chcete vědět víc o těchto italských pekelnících a vůbec celém večírku? Čtěte dál!

MISTŘI CROSSBREEDU HALLUCINATOR ZNIČÍ STORM

Halucinace !je podle wikipedie klamný vjem vzniklý bez reálného podnětu v bdělém stavu", ve světě DNB je to však synonymum pro ten nejtemnější nejtvrdší kout tohoto různorodého žánru. Italský projekt Hallucinator totiž už 12 let spolehlivě dodává track za trackem v duchu ryzího crossbreedu a za tu dobu dobyli světová podia i například Československé DNB Awards, kde letos obsadili první příčku v kategorii "DJ Roku". Vstupenky v předprodeji můžete koupit zde.

Vše začalo v roce 2007, kdy se dva začínající producenti Luca Lodi a Simone Sighi rozhodli odstartovat společný projekt, který bude přesahovat mezi žánry od neurofunku k hardcore a dokonce i metalu. Vedle svého specifického hudebního zaměření si vytvořili i originální vizuální identitu a začali svoje prvotiny rozesílat do různých labelů. To vedlo k jejich prvnímu singlu Body Functions / Elephant na labelu Modulate Recordings. Jak si můžete poslechnout, jejich tehdejší zvuk byl od dnešní řežby docela daleko.

Po tomto odrazovém můstku už to ale šlo ráz naráz - přišly releasy na předních tvrdých labelech, jako je PRSPCT, Yellow Stripe či Future Sickness. V roce 2015 vydali Hallucinator jejich první LP s názvem The New World Disorder, které je nenávratně vystřelilo mezi hvězdy tvrdého DNB.

Jak jste si mohli všimnout, Hallucinator si z estetiky tvrdé kytarové hudby půjčují nejen tvrdost hudebního projevu, ale také hororovou atmosféru a v neposlední řadě společenské tématiky, jako například nenávist k systému, fascinace peklem či satanismem a odpor ke všemu "normálnímu".

Každopádně - toto debutové album vystřelilo Hallucinator mezi absolutní hvěždy tvrdého DNB a zajistilo jim vystupování na těch největších světových festivalech. Následovala doba experimentování s hudbou okolo 200 BPM, nicméně v roce 2017 spatřilo světlo světa jejich druhé LP Iconoclasm, které vyšlo na PRSPCT Recordings a na kterém se opět vrátili k tolik osvědčené kombinace DNB, crossbreedu a metalu a navíc představili kolaborace se jmény jako Gridlok, Sinister Souls nebo MC Coppa.

Navíc se můžete těšit na skvělý československý support, kterému vévodí slovenská dvojice Dykman & Dekel, která se v letošních Československých DNB Awards umístila na druhém místě v kategorii Objev roku. Tak co, vidíme se u beden?

Deadly Alhorythm w/ Hallucinator
3.5.2019

Facebookový event

Oficiální předprodej

Hallucinator /ITA/

Support DJs:


Dykman & Dekel (Drumatch) /SK/
Dexide (NWND)
Gloom & Deltaphoenix (Bass Vibes)

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas