MUSÍME SI POMÁHAT ANEB PROŠLAPEJTE KECKY PRO DOBROU VĚC

Svět je bohužel nespravedlivý. Ne každý z nás startuje na stejné čáře. Co tahle zkusit společně pomoci těm, kteří to potřebují? Protože každá pomocná ruka se hodí a společnými silami dokážeme vytvořit něco daleko VÍC! I v letošním roce hudební klub Storm organizuje ve spolupráci s Chance 4 Children DNB Benefici, jejíž výtěžek poputuje na konto organizace. Akce proběhne už 8. června 2018.

MUSÍME SI POMÁHAT ANEB PROŠLAPEJTE KECKY PRO DOBROU VĚC

PROGRAM DR. KLAUN ANEB  SMÍCH UZDRAVUJE!

Iniciativa Doktora Klauna již od jara roku 1999 aktivně pomáhá hospitalizovaným dětem v České republice při překonávání traumatu z dlouhodobého pobytu v nemocničním prostředí. V rámci tohoto programu, inspirovaného výzkumem Dr. Huntera „Flastra“ Adamse ve Spojených státech, pracuje tým nadšených klaunů ruku v ruce s lékaři a zaměstnanci dětských onkologických klinik a oddělení. Dobrá nálada, smích a chichot obklopují naše klauny, kamkoli přijdou. Léčba smíchem napomáhá přirozeným uzdravujícím procesům malých pacientů. Dovoluje jim zapomenout na jejich nevyléčitelné choroby a cizí nemocniční prostředí, ve kterém se ocitli. Tým Doktora Klauna se skládá výhradně z dobrovolníků a pomocníků, oddaných pomoci dětem v jejich boji proti nemocem a chorobám. Doktor Klaun a jeho existence z velké míry závisí na štědrosti osob a firem.

JAK MŮŽETE POMOCI? Je to jednoduché!

Stačí přijít na DNB Benefici pro Chance 4 Children, kterou pořádá pražský klub Storm a který nabídne nevšední hudební line-up. Na akci zahraje špička české drum & bassové scény, která je také součástí Let It Roll Crew. Vstup na místě bude 100 CZK či 150 CZK i včetně lístku do tomboly, kde každý vyhrává. Veškerý výtěžek z akce poputuje právě na účet organizace Chance 4 Children.

 LINE UP 


RIDO
 BIFIDUS AKTIF
VOLUME PLUS
DEADLY VIPERZ
N:FORCE
 TWISTED:MINDS
ONE WAY
BEESU

EVENT:

 

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas