POST-INDUSTRIÁLNÍ FESTIVAL AUDIOTRAUMA ODHALUJE FULL LINE-UP

Postindustriální festival Audiotrauma má již na evropské scéně pevně ukotvené místo. Již čtvrtým rokem se příznivci tvrdší inovativní elektroniky setkají v srdci Evropy a nutno dodat, že Praha je na tuto událost právem hrdá. Letos se bude konat o prvním březnovém víkendu, symbolicky v místě elektronické hudbě zaslíbené - žižkovském Storm Clubu.

POST-INDUSTRIÁLNÍ FESTIVAL AUDIOTRAUMA ODHALUJE FULL LINE-UP

Jedním z vrcholů festivalu bude vystoupení německé kultovní formace Haujobb, která svým počinem Homes And Gardens na počátku devadesátých let položila pevné základy temnější větve E.B.M.. Frontman projektu Daniel Myer zvuk neustále vyvíjí a moduluje a nutno dodat, že poslední alba New World March a Blendwerk jsou organickým důkazem toho, jak efektivně modernizovat styl.

Další bombou bude zajisté kanadský dynamit Iszoloscope. Yann Faussurier, estetizovaný hrami jako Doom Nocturne a Unreal Tournament, vydává léta na renomovaném industriálním labelu Ant-Zen. Nové album All Is Immensity And Chaos nabízí nekompromisní a třaskavou směs ambientu a vysokotepajících frekvencí a jeho živá vystoupení patří, jak mohu potvrdit, k těm nejnadupanějším setům, které lze prožít.

Do třetice všeho dobrého si představíme francouzského zvukového mága Flinta Glasse, který ve svém projektu míchá elektroniku směrem k rhythmic noisu a dark ambientu. Ve spojení s Collapsarem stvořili unikátní a výjimečné album Deus Irae, inspirované stejnojmenným sci-fi románem P.K.Dicka a R.Zelaznyho. Můžeme se tedy těšit na cinematické atmosféry protékající dystopickými zvukovýmí krajinami. 

Na festivalu vystoupí celkem 14 live actů a 13 DJs. Vstupenky jsou v prodeji jak na oba dva dny, tak i zvlášť na pátek a sobotu. Více informací o festivalu naleznete na oficiálním webu festivalu nebo na facebookovém eventu.

AUDIOTRAUMA FEST 2k19 - 1.-2. 3.

(LIVE ACTS)

► HAUJOBB (Germany) ► CHRYSALIDE (France) ► ISZOLOSCOPE (Canada) ► KIRDEC (Zaire / Belgium) ► RENDERED (Germany / France) ► SONIC AREA (France) ► FLINT GLASS VS. COLLAPSAR (France) ► SALT (Germany) ► HINTERWELT (France) ► MACHINALIS TARANTULAE (France) ► NOIRE ANTIDOTE (Netherlands) ► PETROLIO (Italy) ► ĀLEPH ? (Italy) ► TEN DATA KESHIN (France)

(DJ'S)

► K.OZ ► :[S20]: ► 14ANGER ► C-DRÍK ► GENEVIEVE PASQUIER & DAN COURTMAN ► 141 ► SUPERSIMMETRIA ► ANOXEMIA ► SINTEC ► OPHELIA THE SUFFERING ► PARADROID ► AMNESY ► BARBARELLA

DAY 1: friday march 1st

Haujobb / Sonic Area / C-drík aka Kirdec / Rendered / Flint Glass vs. Collapsar / Petrolio / Hinterwelt (aka Renaud-Gabriel Pion) +DJ's

DAY 2 saturday march 2nd

Chrysalide / Iszoloscope / Salt (aka Stefan Alt) / Noire Antidote / Machinalis Tarantulae / Aleph / Ten Data Keshin + DJ's

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas