ROZJÍŽDÍME NOVÝ FORMÁT STŘEDEČNÍCH VEČERŮ - DNB MEETING!

DnB Wednights jsou mrtvé..., ale neplakejte. Nahradí je nově večer DNB MEETING, který bude probíhat jednou za měsíc právě ve středu. Jednat se bude o kombinaci znalostního DNB kvízu, talk show s oblíbenými DJs a samozřejmě DJských setů!

ROZJÍŽDÍME NOVÝ FORMÁT STŘEDEČNÍCH VEČERŮ - DNB MEETING!

Chcete ukázat ostatním lidem z DNB komunity, kdo tomu Drum & Bassu rozumí ze všech nejvíc? Poslechnout si vtipné historky ze života známých DJs? A k tomu si skvěle zapařit na vaši oblíbenou hudbu? V tom případě máme něco přesně pro vás - 16. ledna 2019 se ve Stormu uskuteční historicky první večer s názvem DNB MEETING!

V první části večera proběhne znalostní DNB kvíz, kde si jednotlivé týmy poměří s ostatními svoje znalosti z oblasti Drum and Bassu. Kdo letos v DNB Awards vyhrál album roku? Jak se jmenuje Akovův kocour? Jak starý je A-Cray? Pokud znáš odpovědi na tyto otázky, tak rozhodně neváhej a přihlaš sebe a své kamarády prostřednictvím tohoto formuláře.

To ale není vše - prvních šest přihlášených týmů totiž dostane tzv. "kapitána". Kapitáni jsou známí DJs, kteří od nás přijali pozvání a budou se tohoto myšlenkového klání účastnit s týmy. Ve formuláři si můžete vybrat, zda kapitána chcete a případně kterého kapitána byste preferovali do svého týmu. Funguje to systémem "kdo dřív přijde, ten dřív mele", takže na nic nečekejte a přihlašte se. 

Vítězný tým od Stormu získá věcné ceny, zápisné do kvízu je 30 kč/osoba.

Po kvízu bude následovat zábavná talkshow, kterou bude moderovat náš šéf Mazzon a ve které se dozvíte spoustu pikantních zajímavostí na naše kapitány. Po talk show bude následovat DNB afterparty až do rána.

Tak co? Už projíždíte wikipedii a domlouváte se s kamarády? My ano!

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas