SPECIÁLNÍ COMBO VSTUPENKA TĚ DOSTANE NA TAKE CONTROL S ALIX PEREZ & BREAK!

Kultovní klubová noc Take Control, několikrát oceněná Nejlepší klubovou nocí roku v anketě Czech & Slovak DNB Awards, nabídla českému publiku již celou řadu jedinečných a atraktivních zahraničních jmen. Už koncem září se na půdě pražského Storm Clubu představí legendární velikán drum & bassu - BREAK! V listopadu se pak v české metropoli ukáže belgický elegán a jeden z pionýrů deepu - ALIX PEREZ.

SPECIÁLNÍ COMBO VSTUPENKA TĚ DOSTANE NA TAKE CONTROL S ALIX PEREZ & BREAK!

COMBO VSTUPENKA 

Chceš vidět Alixe i Breaka a nechceš za lístky utratit moc peněz? Právě pro tebe máme COMBO VSTUPENKU na oba tyto eventy. Vstupenku pořídíš za 300 CZK + poplatky.

BREAK & SP:MC (28/09/2018)

Další díl zářijové Take Control se ponese v režii britského producenta a DJe - BREAK, který fanouškům přiveze nejnovější album “Another Way” a společně s ním vystoupí také jedno z nejžádanějších jmen britské dnb scény - SP:MC, který Breaka doprovodí. Nenech si ujít Breaka naživo, který se téměř po 4 letech vrací na české území. 

ALIX PEREZ (30/11/2018)

Současné spojení deepové drum & bass scény, nového EP “Enchiridion” a zároveň uznávaného jména. Víte o kom je řeč? No přeci o oblíbeném producentovi a miláčkovi publika - ALIX PEREZ. Jeden z pionýrů deepového subžánru a také majitel vlastního labelu 1989 music, který si na scéně nezískal snad jen málokoho. Nejen skvělý producent ale také DJ, který vyniká svojí všestranností a originalitou. Fanoušci si tak budou moci vychutnat průlet deepem, liquidem až po experimentálnější kousky. 

COMBO VSTUPENKA 300 CZK + poplatky 

BREAK & SP:MC 180 CZK + poplatky 

ALIX PEREZ 190 CZK + poplatky/

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas