SPOUŠTÍME REGISTRACE DO DNB STEP CUP 2019!

Další ročník taneční soutěže, která nemá v Česku obdoby. To je oficiální Mistrovství České republiky v DNB Stepu, které se bude i tentokrát konat v pražském hudebním klubu Storm. Letošní ročník však provází tři zásadní změny. Chceš vědět jaké? Čti dál!

SPOUŠTÍME REGISTRACE DO DNB STEP CUP 2019!

Nový ročník DNB Step Cupu je zde a my jsme rádi, že můžeme oznámit tři zásadní změny, které budou letošní ročník této populární taneční soutěže provázet:

  • S registrací online bude probíhat i první předkolo. Vaše videa posoudí porota DNB Step Association, která bude letos obsahovat i jednoho zahraničního porotce, a ta vybere ty nejschopnější soutěžící, kteří postoupí do velkého finále. To se bude konat 29. 6. 2019.
  • Místo jedné soutěžní kategorie hned dvě! Vedle již tradiční kategorie jednotlivců můžete letos soutěžit i ve dvoučlenných týmech. Hlavním hodnotícím prvkem bude vedle náročnosti choreografie i schopnost teamu tančit synchronizovaně.
  • Finálovým kolem to nekončí - soutěžící, kteří obsadí první tři příčky v kategorii jednotlivců a výherci kategorie teamů, jsou totiž automaticky kvalifikováni na oficiální Dnbstep World Championship, který proběhne v rámci Let it Roll Open Air!

Chcete vědět víc? Na oficiálním webu je k dispozici kompletní info + registrační formulář! Pozor, registrace končí 21.4. 2019, tak to nepromeškej! Facebookový event najdeš zde

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas