SPOUŠTÍME STORM CLUB SPOTIFY PLAYLIST

Chcete mít naprostý přehled o tom, kdo bude v blízké době vystupovat u nás ve Stormu a jakou muziku můžete očekávat? Spouštíme náš vlastní Spotify playlist složený a aktualizovaný podle našeho programu.

SPOUŠTÍME STORM CLUB SPOTIFY PLAYLIST

Kdo by v dnešní době neznal Spotify? Jedna z nejrozšířenějších služeb digitální distribuce hudby vznikla v roce 2008 a dnes ji po celém světě používá 83 milionů platících uživatelů.

My ve Stormu máme Spotify rádi a proto jsme se rozhodli vytvořit náš vlastní playlist, ve kterém naleznete výběr hudby, která odpovídá programu našeho klubu na příští dva měsíce. Můžete si tak zkrátit čekání na vystoupení vašeho oblíbeného interpreta ve Stormu a mezitím třeba objevit spoustu nové hudby. Zjistíte například, že nejsme zaměření pouze na elektronickou hudbu, ale že i ostatní hudební žánry u nás dostávají čím dál více prostoru.

Spotify_Playlist_LOGO

Budeme rádi, když budete náš playlist pravidelně sledovat a doufáme, že vás příjemně překvapí a najdete v něm jak vaše oblíbené umělce, tak i nové zajímavé interprety, jejichž vystoupení si k nám příjdete vychutnat!

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas