TALENTOVANÝ MIZO POPRVÉ VYSTOUPÍ VE STORMU!

Že se v Rusku v poslední době rodí mnoho skvělých neurofunkových producentů, není žádná veliká novinka. Jedním z jich je Mizo, mladík, který vyhrál druhé místo v kategorii Objev Roku v letošních československých DNB Awards. Mizo se premiérově představí ve Stormu již 13. 4.! Zajímá tě, co všechno má za svoji krátkou kariéru za sebou? Čti dál!

TALENTOVANÝ MIZO POPRVÉ VYSTOUPÍ VE STORMU!

A kdo to ten Mizo tedy je? Svoji hudební kariéru započal Alexey Maslyukov v roce 2009, kdy začal experimentovat s hudební produkcí. O dva roky později se seznámil se zakladatelem Neuropunk podcastu DJem Bes a vydal svůj první single Blood Line na Tamrecords label. To hlavní ale přišlo v roce 2014, kdy stál u z rodu dnes již světoznámého projektu Gydra. Ten během velice krátké doby nabyl renomé na západ od Ruska a dodnes patří mezi projekty, které určují směr vývoje neurofunku. 

V roce 2017 nicméně Alex Gydru opustil, aby se věnoval svojí solové kariéře naplno. Vydávat na těch největších evropských labelech mu však nestačilo, tak vytvořil fiktivní postavu jménem My Alternative Reality - maskovanou vnitřní bestii, která vás dokáže ovládat prostřednictvím její hudby... Nesnažte se odolávat, nemá to smysl.

Vedle děsivé vizuální identity začal Mizo šokovat scénu svými releasy, které představují ten nejčerstvější zvuk v rámci současného neurofunku. Vydal dvě skvělá EP na maďarském labelu Eatbrain, objevil se na C4C Recordings i na Kosen Production a jeho tracky se začaly pravidelně objevovat v TOP10 DNB Beatport žebříčku. Mizo se dokonce umístil na třetím místě v kategorii Objev roku v letošních Czech and Slovak Drum and Bass awards.

V roce 2018 navíc nahrál oblíbený díl Eatbrain Podcastu, ve kterém spoustou nevydaných věcí načrtl cestu, kterou se jeho tvorba ponese v blízké budoucnosti. A že se máme na co těšit!

V kombinaci se supportem složeným z předních zástupců mladé generace československých DJs se tedy jedná o večírek, na kterém by neměl chybět žádný fanoušek neurofunku. Předprodej běží na goout.cz Tak co, vidíme se?

Storm Club presents: Mizo
13.4.2019
Facebookový event
Oficiální předprodej

Mizo (RU)

Support DJs

Cockroach
Mustaffa & Sheriff
Tony Terra
Beesu
Bicman
Notkreatur

START: 21:00
END: 06:00

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas