X.MORPH A SYMPLEX SE UŽ V PÁTEK UTKAJÍ VE STORMU!

Z versus setů se ve Stormu již stala milá tradice. V rámci tohoto konceptu vám přinášíme další takový večer - tentokrát půjde o souboj legendy a mladé krve. Dámy a pánové, připravte se na X.MORPH vs SYMPLEX!

X.MORPH A SYMPLEX SE UŽ V PÁTEK UTKAJÍ VE STORMU!

Abychom vám tyto dva DJe představili, připravili jsme si s nimi krátký rozhovor. Tři stejné otázky, tři velice rozdílné odpovědi. Jste ready? Začínáme.

STORM: Co si myslíte o maskách na DNB večírcích?

X.Morph: Když ještě nebyl dnb, tak jsem zažil boom techno akcí v Brně, které se z původně undergroundových halovek začaly postupně měnit na jakési karnevalové happeningy, na kterých bylo možné vidět doslova cokoliv, takže masky na dnb mě zatím nechávají zcela chladným a do pár let bych čekal nějaký nový, mnohem extrémější způsob sebevyjádření, než je jen maska přes obličej.

Symplex: Já jsem dřív nosil zvony tak ať si dneska nosí lidi co chtějí, třeba zrovna masky. Já bych s tím ale pařit nemohl, špatně se mi v tom dýchá.

STORM: Co je horší? Super mix, ale špatná selekce nebo špatný mix, ale výborná selekce?

X.Morph: Oboje je špatné. Základem djingu je přechod z jednoho tracku na druhý tak, aby běžný posluchač nepostřehl, že už hraje další track tzn dj musí mít zvládnutou nejen techniku mixu, ale musí mít i hudební sluch, aby mu tracky do sebe harmonicky seděly a taky by už předem měl vědět jaký celkový vývoj svému setu chce dát. Pokud tedy dj dokáže správně skloubit techniku mixu, harmonie a vývoj setu , tak jedině pak to bude dobrý set. Ještě bych doplnil vzkaz pro většinu začínajících a středně pokročilých djs (vídám vás na akcích opravdu hodně) - můžete mít skvěle zvládnutou techniku mixu, ale pokud hrajete set v jedné rovině (většinou jen to tuctový neuro) a ne 'nahoru-dolů' a navíc ani nepoznáte disharmonie, tak vaše sety dobrý nejsou a nebudou. A je úplně jedno kolik kámošů vás plácá po zádech jak je to super.

Symplex: Když zrovna nejste AMC ale máte brutální tracky, myslím že je to lepší pro lidi než dobrý mix s nudnými tracky.

STORM: A na závěr trochu jasnovidectví – v jaké kondici si myslíš, že bude DNB scéna za 5 let?

X.Morph: Já už jsem starej veterán a jsem vděčnej za to v jaké fázi je cz dnb scéna dnes, a že stále můžu být její aktivní součástí, navíc se mi i zdá, že X.Morph je dnes na cz scéně potřebný mnohem více než kdy dříve, jelikož pořád jedu svým vlastním 'punkovým' přístupem a věřím, že tím ukazuju, že i v dnešní komerčně přehnané době to lze dělat poctivě s primárním zaměřením na hudební zážitek a ne na to, abych dělal akce kvůli výměnám, nebo dělal trapnou sebepropagaci na sociálních sítích. Pořád věřím, že základem je hudba a že svou kvalitu si posluchač s hudebním sluchem vždycky najde. K otázce - za 5 let budu moc rád, když budu schopen fyzicky nějak fungovat a třeba ještě občas někde zahraju. Ohledně scény bych měl spoustu predikcí a i by mě zajímalo, jak bych se trefil, ale to už by se zvrhlo opět do filozofie a na to je tu malý prostor.

Symplex: Myslím že v dobré, drumandbass je stále aktuální a vždycky bude. Zajímalo by mě spíš, jakým směrem se bude vyvíjet.

My moc děkujeme za rozhovor a těšíme se na pátek! A co vy? Už máte jasno v tom, kdo vyhraje?

Oficiální facebook event

LINE-UP

X.Morph (Redrum)
Symplex (Hoofbeats)

Support DJs

iGOR (Mindicted)
Gloom
Untime (SubSector)
WaterOne (BassElementz)
Noidea


START: 21:00
END: 06:00

VSTUP: do 22:00 - 50,-
po 22:00 - 90,-

Kontakt

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer + pronájem klubu

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

Tomáš Hrstka

tomas@stormclub.cz

PR, reklama, média

Vojtěch Sedlák

vojtech@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Odkazy

Sledujte nas