Storm Street

Vážení přátelé, je to tak. Po dlouhých měsících čekání jsme pro Vás mohli opět otevřít naši Storm Street! Trvalo to celých 7 měsíců, než jsme se s vámi mohli opět setkat. Že jsme nelenili a v době vynucené „pauzy“ jsme pracovali na tom, aby se vám u nás co nejvíc libilo, se můžete přesvědčit v následujícím videu:

Otevřeno máme každý den, a to od 15:00 do 22:00! Vstup do Storm Street najdete stejně jako v loni z cyklostezky, která vede pod pražským Vítkovem, oproti normálu projdete kolem brány do areálu klubu na cyklostezku, dáte se doprava a po pravé ruce najdete bránu do areálu Storm Street!

Kompletní program Storm Street najdete na našem facebookovém profilu.

A jak to je tedy s tím testováním? Platí to, co jsme psali minulý týden – tedy že Váš vstup na Storm Street je podmíněn tím, že u sebe budete mít jednu z následujících listin:
➡ Očkovací průkaz na Covid-19
➡ Potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 90 dnech
➡ Negativní výsledek PCR (z posledních 7 dní), nebo Antigenního (z posledních 72 hodin) testu provedeného na veřejném odběrovém místě
➡ Potvrzení od zaměstnavatele, že jste absolvovali nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem (vzor pro toto potvrzení: http://storm-club.cz/cestne_prohlaseni_zamestnanec)
➡ Čestné prohlášení zákonného zástupce, že zákazník podstoupil v posledních 72 hodinách samotest v rámci jeho školní docházky (vzor pro toto čestné prohlášení: http://storm-club.cz/cestne_prohlaseni_skola)
Ve světle posledních událostí vás však NEMUSÍME u vstupu kontrolovat, ale když přijde policejní kontrola, budete se muset některou z těchto variant prokázat jim. Chceme navíc apelovat na váš zdravý rozum – přece jen tu jde o zdraví 🙏
Zároveň vás chceme poprosit, abyste na Storm Street dodržovali následující hygienická opatření ⬇
➡ Max. 4 lidi u jednoho stolu (netýká se lidí z jedné domácnosti)
➡ Mimo konzumaci pití a jídla mějte nasazené respirátory
➡ Dodržujte rozestupy 1,5m od ostatních návštěvníků zahrádky, a to včetně toho, když stojíte ve frontě na jídlo/pití.
➡ Používejte dezinfekci, která je volně přístupná ve výdejovém okénku, nebo na vstupu do areálu zahrádky.
Děkujeme za Vaše pochopení a moc se na vás těšíme! ❤